ban2

Що слід знати громадянину про цю війну.

1. Війна Московії проти України триватиме ще довго незалежно від твого ставлення до неї. Війна припиниться або тоді, коли ми переможемо Московію, або тоді, коли Московія зруйнує і зневолить Україну. війна невідворотно торкнеться і твоєї власної родини. Ти будеш або учасником, або жертвою. Тому мусиш захищати свою родину, свою землю, свою країну не зважаючи на те, чи хочуть того президент, уряд, депутати.
2. Навіть у разі загальної мобілізації і переведення економіки на воєнний стан до регулярних військ призвуть 3-4% чоловічого населення, не більше. Державна економіка більшого не витягне. Решта мають працювати і забезпечувати військо до того часу, як ворог дійде до тебе. Ворог може не лише прориватися танковими колонами, повітряні десанти і диверсійно-терористичні групи готові почати поруч з твоєю домівкою. Тому будь готовий взяти зброю.
3. Проходь військовий вишкіл, використовуй для цього всі можливості: громадські програми початкової військової підготовки і тренування. Навчайся володіти зброєю. Записуйся до загонів оборони, це шанс отримати хоч якійсь вишкіл і з початком бойових дій отримати зброю від держави.
4. Створюй постійні загони або приєднуйся до тих, що є, регулярно тренуйтеся в складі підрозділів. Сам ти не маєш шансів, якщо не Рембо і не Чак Норріс в одному флаконі. В малому підрозділі твої шанси збільшуються, у великому збільшуються ще більше.
5. Якщо маєш кошти, придбай власну легальну зброю. Приготуй польовий одяг і спорядження, запас необхідного для раптового збору. У кращому випадку використають твої діти у військових іграх, у гіршому воно знадобиться тобі у лиху годину.
6. Танкові дивізії ворога ти не зупиниш, то не твоя справа. Диверсії, саботаж, знищення колаборантів - ось завдання руху опору і партизан. В першу чергу знищувати посібників окупантів зрадників із своїх. Швидко і жорстоко.
7. Приходь до нас, навчайся і тренуйся разом з нами. З нами краще, ніж самому. Київський Легіон

АВТОР: Святослав Стеценко

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"