ban2

Олена Васильєва -агент Кремля. Всьо пропало.


Сьогодні всі обговорюють цю новину. Я би це питання би не порушовав, але багато друзів по фейсбуку просять прокоментувати цю новину.
Я думаю такі варіанти.
1. Це не правда
2. Це напівправда
3. Це правда.
Розглянемо кожну ситуацію.

ЦЕ НЕ ПРАВДА.
Ми знаємо, що задача Путіна дискредитувати все та всіх. Зробити таким чином все, щоб всі перепони прибрати для подальшого свого царювання. Він її із квартири виганяв, придусував всякі інші пекельні речі - але йому це не вдавалося її дискредитувати в очах своїх рабів. Її група частенько забанювалася, вона писала дані, що не тільки вона їх повідомляла. Але вона була занозою, реальною загрозою путіна. Ось чому було зроблений такий інформаційни виброс.

ЦЕ НАПІВПРАДА
Путін її ломав, шантажував. Розумієте, з вовками жити по вовчі вити. Десь так. І він все ж таки найшов ключик як її зламати (а вони це вміють). Ось чому вони разом придумали як її дискретувати. Така угода, сдєлка. Я більше всього погоджуюся з цією версією.

ЦЕ ПРАВДА
А що це міняє? В росії стало менше трупів ? Ми перестанемо боротися? НАС вже він цим повідомленням деморалізували? Що змінилося?
Ніц, ми і далі будемо боротися за незалежність від рашистських окупантів. Ми і далі будемо ДУМАТИ, аналізувати та не здаватися!! а хто ще раз мені напише про це повідомлення - не пишіть!! Перерахуйте для Nataliya Vinnyk гроші на пошиття рюкзаків або на ЇЖУ для захисників. (Приватбанк 5168 7423 1462 3350 Максименко Наталия. Призначення платежу: фінансова благодійна допомога для військовх в ато)
Повірте - ця дія набагато корисніша. І для Вас, і для України!!

Ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"