ban2

прошу - не дозволяйте рашистам переконати нас, що Донбас весь в дурнях

Гадаєте, ота вся кремлівська банда не в курсі, як по-ідіотськи виглядають її мавпи-мотороли на танках, чи захарченки з орденами із інтернету? А чи вони не в курсі, як тупо дивиться та колорадська лйенточка, і картонні башні танків чуть не у дупі кожного учасника шабашу в Донецьку? Йой, люди, давайте не будемо настільки наївними!
Для чого це робиться, чому нам максимально накидують знимок звідти (і чим дурніша знимка, тим краще)? Все надзвичайно просто - ви бачите ідіотів, і навіть найстійкіші з вас починають задаватись питанням - а навіщо нам той край? Ці питання чують НАШІ люди на окупованих територіях - в результаті перемога для Хуйла: ми вагаємось, а наші люди там дивлячись на нас тратять надію і поступово припиняють чинити опір.
Тому прошу - не дозволяйте рашистам переконати нас, що Донбас весь в дурнях. Це не так. Навіть на третину він не такий. Те саме стосується Криму. Поширюйте скільки вам заманеться знимки із Москви, бо нам до тих помішаних діла нема, але захищайте наш Донбас і Крим в інформаційному просторі. Давайте вчитись на своїх помилках. Це і собі пишу також.

Автор: Богдан Карпенко

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"