ban2

"Нічого не змінюється" Випуск 21 від 24 грудня

- ЄС продовжив санкції проти РФ. За день до дня українського дипломата. Дуже символічно! Привіт всім зрадофілам, репетують про «європейську зраду»;

- Україна та Ізраїль домовилися про створення ЗВТ;

- Через 5-7 місяців українці зможуть їздити в Європу без віз. У зв'язку з цим, хочу ще трохи «зради» підкинути. Ось, наприклад, квиток з Києва до Кракова коштує 170 грн. http://ecolines.ua/uk/propozitsiyi Трохи більше 7 євро! 7 євро, Карл! До слова, квиток від Маріуполя до Херсона коштує 400 грн!

- Чехія подарувала Маріуполю 21 трамвай;

- ДП «Антонов» поставить Саудівської Аравії 30 літаків АН-178, і ще майже 30 - іншим замовникам. Ось це зрада !! 11 Ви хоч уявляєте, які це суми? А, панове - любителі полити слізки над дачею Муженко?

- Корпорація Hyundai хоче створити виробництво у Львівській області;

- Дністровська ГАЕС запустила третій гідроагрегат потужністю 324 МВт;

- У 2015 Україна збільшила експорт зернових на 18% порівняно з 2014 роком.

Можна скільки завгодно влаштовувати «антикорупційні форуми». Але витравити корупцію у людей, що крадуть цукерки компанії, яка дає відкати «антикорупціонерів» за тонни бруду, вилитого на конкурента - неможливо.

Можна скільки завгодно нити щодо села з трьома вулицями, в яке бойовики спочатку зайшли, а потім вийшли. Але оперативна обстановка не зміниться.

Можна скільки завгодно «зливати» Маріуполь. Але навіть після 101-го зливу він, чомусь, що не зливається.

Можна скільки завгодно нити над новим Податковим кодексом, працюючи «в тіні».

І так. Бутусов - «експерт» з податків і митниці - це, безумовно, «перемога». Дебілізм деякої частини населення переміг здоровий глузд.

Панове, може вже почнемо працювати?

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"