ban2

Позитив тижня. Досягнення українців: що змінилося на краще

a 

Переважна більшість покращень пов’язана із тим, що незалежну Україну визнали та почали сприймати як повноцінного гравця світової економіки. Країна прийняла потік нових товарів та можливостей. Але використовувати їх для власного розвитку ми навчилися цілком самостійно. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною.

Інвестиції у розвиток: невдовзі на Рівенщині запрацює два нових підприємства

25 мільйонів євро інвестицій – для вітчизняної деревообробки протягом останніх років сума рекордна. Саме стільки коштів шведські інвестори вкладають, щоб збудувати в Україні сучасне підприємство "Українські лісопильні" в Костополі (Рівненська обл.).

1 2

Запуск виробництва запланований на осінь, а інвестори вже говорять про готовність і надалі працювати на українському ринку та будувати додатковий лісопильний завод.
Про те, як триває підготовка до старту "Українських лісопилень", їх економічна та соціальна роль, а також про плани на майбутнє можна узнати з розповіді директора підприємства Дмитра Боженюка тут

Канадська Bombardier хоче створити спільне виробництво локомотивів та іншої техніки в Україні

Відповідний меморандум про наміри підписали голова правління "Укрзалізниці" Войцех Бальчун і член правління компанії Олександр Бужор, а також представники керівництва Bombardier Ервін Гербер і Флавіо Канетті. 

3Детальніше читайте на УНІАН  

США и Украина проведут совместный запуск ракеты «Антарес» уже в августе

В августе 2016 года Украина и США проведут совместный запуск ракеты «Антарес».

4

Об этом рассказал глава Государственного космического агентства Украины Любомир Сабадош.
«Испытания ракеты в июле были завершены. С функционированием систем и модулей первой ступени ракеты не возникло никаких проблем. Первый запуск «Антарес» запланирован на август 2016 года»
Детальніше читайте на «Політолог» 

Укроборонпром анонсував будівництво потужного заводу для виробництва боєприпасів

5

У червні Укроборонпром представив вітчизняні розробки в Парижі на профільній виставці EUROSATORY-2016
На данный момент Укроборонпром вийшов на фінальну стадію по законодавчому узгодженню проекту нового заводу. На розгляді в Кабміні перебуває понад 10 варіантів будівництва.
Директор держконцерну розповів, що Укроборонпром запланував будівництво сучасного підприємства, яке вироблятиме боєприпаси, що відповідатимуть міжнародним стандартам.
Очікується, що новий завод вироблятиме боєприпаси не тільки для потреб Збройних сил України, а також поставлятиме свою продукцію на експорт.
"А це – стабільні валютні надходження до держбюджету. Таким чином, ми компенсуємо виділені кошти"
Детальніше читайте на «Новое Время» 

Французька компанія Nexans почала будівництво третього заводу у Львівській області

Нове підприємство розраховане на 2 тис. робочих місць

6

Французька компанія Nexans, яка спеціалізується на виробництві кабельно-провідникової продукції, почала зведення у Бродах першої черги заводу. Це буде третій такий завод компанії Nexans у Львівській області.
Детальніше читайте на ZAXID.NET 

У ЛЬВОВІ ЗБУДУЮТЬ «МІСТО» ДЛЯ ІТ-ФАХІВЦІВ

У Львові планують створити Innovation District IT Park – інноваційну інфраструктуру, яка об’єднає у собі всі ІТ-компанії Львова та стане місцем для навчання, роботи та відпочинку.

7

«ІТ кластер» – це об'єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Lviv IT Cluster існує вже п’ять років та нараховує понад 40 компаній та понад 6 тисяч фахівців індустрії. ІТ-парк або Innovation District IT Park – це якісна інфраструктура для технологічних компанії. «Не секрет, що ІТ у Львові доволі динамічно розвивається. Натомість останні 20 років ми користувались інфраструктурою часів Радянського Союзу. Здебільшого це були відремонтовані офіси, які не відповідали потребам компаній, тому поява ІТ-парку це логічний етап розвитку для нас»

Іідею створення ІТ-парку запропонувало місто, після відвідин декілька років тому чиновниками подібного ІТ-парку в Чехії. The Czech Technology Park призначений для надання сучасних бізнес-приміщень для технологічних компаній у середовищі бізнес-парку, що належить до Технологічного університету в Брно. Виглядає він наступним чином:

8Це лише декілька будівель ІТ-парку в Брно, Чехія.
Місто не може самостійно втілити такий проект, тому з грудня 2015 року його реалізацією займається Lviv IT Cluster.
Детальніше читайте на «ZAXID.NET» 

Канада та Україна підписали договір про зону вільної торгівлі

У понеділок, 11 липня, Україна та Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі між двома країнами, яка сприятиме економічному зростанню сторін.
"Уряд Канади залишається відданим співпраці з урядом України та бізнес-колами щодо поглиблення комерційних зв'язків між двома країнами, створенню робочих місць, посилення середнього класу та росту економік наших країн", – йдеться у релізі офісу уряду Канади, який є у розпорядженні 24 Каналу.

9 10

Документ скріпили підписами перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд.


Детальніше читайте на «24 канал» 

Ryanair прийде в Україну в 2017 році - Львівський аеропорт

С 2017 года в "Международный аэропорт "Львов" начнет полеты крупнейший лоукостер Европы Ryanair и еще четыре авиакомпании — гендиректор аэропорта Татьяна Романовская

11

«Взагалі, 2017 году в "Международный аэропорт "Львов" им. Даниила Галицкого" начнут полеты 5 иностранных авиакомпаний. В основном это компании, которые ранее уже летали во Львов, но прекратили полеты из-за кризиса. "Czech Airlines, AirBaltic, Белавиа и WizzAir. Но есть и новые, например Ryanair. Все эти авиакомпании планируют к нам зайти уже в следующем году"
Детальніше читайте на delo.ua 

"ArcelorMittal Кривой Рог" в I полугодии нарастил выпуск проката на 5,6%, чугуна — на 13,7%
12

Криворожский горно-металлургический комбинат "ArcelorMittal Кривой Рог" по итогам января-июня 2016 года нарастил выпуск проката, по оперативным данным, на 5,6% по сравнению с аналогичным периодом 2015 года — до 2,862 млн тонн.

На предприятии, выплавка стали за этот период возросла на 6,2% — до 3,260 млн тонн, чугуна — на 13,7%, до 3,086 млн тонн. Выпуск агломерата за указанный период увеличился на 11,6% — до 5,372 млн тонн, товарной железной руды — на 17,5%, до 497 тыс. тонн, кокса — на 9,7%, до 1,011 млн тонн, но снизился железорудного концентрата — на 5,9%, до 4,699 млн тонн.                                                  Детальніше читайте на delo.ua 

Один из крупнейших автобусных лоукостеров Европы добавил Львов в свою маршрутную сеть
13

Один из крупнейших автобусных лоукостеров Европы Flixbus начал продажи билетов из/в Львов. На сайте компании можно выбрать рейсы в Амстердам, Берлин, Братиславу, Будапешт, Вену, Франкфурт и множество других городов. Перевозку из Львова осуществляет партнер Flixbus компания LEO Express.         Детальніше читайте на ЦТС 

Туркменістан купив 750 українських вантажних вагонів

14

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська обл.) завершив виконання контракту на поставку в Туркменістан 750 вантажних вагонів. 

Детальніше читайте на Бізнес НВ 

В Одессе на маршрут вышли новые низкопольные троллейбусы

15

Корпорация Богдан поставила в Одессу троллейбусы за 27 млн грн
В Одессе на маршрут №7 вышли новые низкопольные троллейбусы «Богдан Т70117»
Детальніше читайте на «Одесса. Комментарии» 

Прискорення в 15 разів. Чому порти стали перевалювати вантажі швидше

16 Швидкість підготовки до вантажних операцій в українських портах зменшилась у 6 - 15 разів

Мова йде про час підйому агента, сюрвейєра або стивідора на борт судна. В українських портах він зменшився до 20 хвилин. "Сьогодні ми вже маємо перші результати дії постанови Кабінету Міністрів щодо пропуску через державний кордон, завдяки якій з 8 вересня 2015 процедура оформлення приходу суден у порти працює за спрощеною, інтерактивною схемою"
Детальніше читайте на Бізнес НВ

Авиакомпания "Браво" запустила рейс из Киева в Одессу

17Авиакомпания "Браво" (Bravo Airways, Киев) 12 июля выполнила свой первый рейс по маршруту Киев — Одесса, с 15 июля рейсы будут осуществляться ежедневно из международного аэропорта "Киев" (Жуляны) самолетом Boeing-737.
Самолет отбыл из Киева в 10:20, приземлился в международном аэропорту "Одесса" в 11:20. Цена на билеты стартует от 499 грн в одну сторону.
Загрузка первого рейса составила 94 пассажира на 114-кресельном самолете.
Детальніше читайте на delo.ua 

Держбюджет отримав 1,2 млрд гривень дивідендів в 2016

18Надходження перевищили торішній показник в 3,2 рази
В 2016 році Фонд державного майна україни (ФДМУ) забезпечив перерахування дивідендів на державну частку в акціонерних товариствах в сумі 1,243 млрд гривень. Дивіденди нараховувалися за результатами діяльності товариств в 2015 році.
Детальніше читайте на РБК Україна 

"Інвестори роблять ставку на українську економіку" - Bloomberg

19Українськиі євробонди повернулися до рівня прибутковості, на якому були до анексії Криму. Іноземні інвестори шукають високодохідні активи, зокрема, в Україні.
Дохідність доларових облігацій України з погашенням 2019 року впала більш як на 4 процентних пункти. Станом на 12 липня вона знизилася ще на 6. - "Інвестори роблять ставку на відновлення української економіки після реструктуризації боргу в 15 млрд доларів торік і через імовірний новий транш МВФ"
Детальніше читайте на Gazeta.ua 

Крюківський завод до кінця року поставить "Укрзалізниці" 21 пасажирський вагон

Підприємство до кінця цього року поставить компанії "Укрзалізниця" 21 пасажирський вагон.
20

Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, Полтавська обл.) до кінця цього року поставить компанії "Укрзалізниця" 21 пасажирський вагон. Про це повідомив голова правління підприємства Анатолій Шабала. "8 липня укладено відповідний договір на поставку вагонів. Це вагони різних модифікацій. До кінця року ми їх поставимо", - сказав Шабала.
Детальніше читайте на УНІАН 

Бізнесмені з Саудівської Аравії хочуть збудувати на Закарпатті ціле місто (ВІДЕО)

21

Аравійські бізнесмені хочуть побудувати на Закарпатті бізнес-містечко. До нашого краю з візитом завітав очільник компании «Альбассамі Ґруп» з Саудівської Аравії Абдулла Альбассамі.

Детальніше читайте на «Закарпатський кореспондент» 

Текстильні підприємства з України виходять на віденську біржу

Товариство з обмеженою відповідальністю Dr. Bock Industries AG, що має дочірні підприємства в Україні, з 14 липня 2016 року розпочинає лістинг акцій на Віденській фондовій біржі.
Dr. Bock Industries AG, що нараховує понад 1800 співробітників, є провідним постачальником послуг для преміальних брендів швейної промисловості та переважно спеціалізується на виробництві високоякісних брюк.

Велика частина продукції надходить із власних підприємств українського дочірнього підприємства RGT Ukraine, потужності якого розташовані в Житомирській області.

Основні клієнти Dr. Бок Industries AG – це провідні преміальні бренди, як-от Hugo Boss, Brax, Zegna, Marc Cain, Marco Polo, Gant, Drykorn, Windsor, Bogner, Strellson, Rene Lezard та ін.
Детальніше читайте на Forbes 

Азербайджан зацікавлений в нафтопроводі "Одеса-Броди"

Україна і Азербайджан зацікавлені в реалізації проекту Одеса-Броди для транспортування нафти.
Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв в ході спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком.
Детальніше читайте на Економічна правда 

Харьковский завод увеличил объемы производства

22

ПАО "ФЭД" (FED, Харьков) в первом полугодии 2016 г. увеличила объем производства на 3% в сравнении с аналогичным периодом 2015 г. Об этом сообщили в пресс-службе завода. Главным рынком сбыта для компании остается Украина, кроме этого продукция поставляется в страны Евросоюза и в Китай.

В "ФЭД" отметили, что в 2016 году будут производиться агрегаты системы штурвального управления, гидросистемы и системы энергообеспечения транспортного самолета АН-178 для Азербайджана. FED также поставит топливные агрегаты НД450МТ и РО450 для двигателя АИ-450, производства ПАО "Мотор Сич" (Запорожье). Двигатель устанавливают на австрийском самолете DART-450. Кроме этого FED поставляет для "Мотор Сич" авиационные агрегаты двигателя АИ-322.
Детальніше читайте на STATUS QUO 

Машинобудівні підприємства у першому кварталі збільшили об’єми реалізації

Підприємства групи «КрАЗ» збільшують обсяги реалізації продукції.
За перше півріччя цього року прибутки від реалізації продукції ПАТ «АвтоКрАЗ» склали 671 млн.грн, 92% з якої становлять автомобілі

24

Також на підприємстві навели статистику щодо місця кожної з компаній в загальному об’ємі реалізації ПАТ «АвтоКрАЗ»: Маріупольський «Авторадіатор» – 59%, ХЗКВ - 31%, КПАА - 84%, ТКШЗ -59%, ПААЗ - 9,2%.
Детальніше читайте на ЕнергоЛайф.инфо 

Позитив в житті рідної країни допоміг спостерігати киянин Alexey Cherevatov . Він публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook інформацію про великі і маленькі кроки вперед, які робить українська економіка

Підготувала Людмила Тищенко

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"