ban2

ПОЗИТИВ ТИЖНЯ. ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ НА КРАЩЕ . Випуск 3

1

Переважна більшість покращень пов’язана із тим, що незалежну Україну визнали та почали сприймати як повноцінного гравця світової економіки. Країна прийняла потік нових товарів та можливостей. Але використовувати їх для власного розвитку ми навчилися цілком самостійно. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною.

Черговий дайджест позитивних новин до Вашої уваги

Найбільший аеропорт країни збільшив чистий прибуток в 2,5 рази

2

Державне підприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль (Київ), найбільший аеропорт країни, в січні-червні 2016 року збільшило чистий прибуток в 2,5 рази, порівняно з аналогічним періодом 2015 року – до 535,25 млн грн.

Чистий дохід Борисполю за звітний період виріс на 25% - до 1,44 млрд грн. Про це повідомляється у фінансовому звіті аеропорту, оприлюдненому в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку
Детальніше читати тут 

Нідерландська компанія Yuzgas виграла конкурс на реалізацію проекту з видобутку сланцевого газу на сході України

3

Нідерландська компанія "Юзгаз" (Yuzgas B. V.) виграла конкурс на реалізацію проекту з видобутку сланцевого газу на Юзівській площі на сході України, де раніше планувала займатися видобутком нідерландсько-британська нафтогазова компанія Shell.
Про це повідомляє прес-служба Національної акціонерної компанії "Надра України", дочірня компанія якої "Надра Юзівська" є власником площі.
"Юзгаз" (Yuzgas B. V.) стала переможцем у конкурсі реалізації проекту угоди щодо розділу продукції (УРП) Юзівської ділянки", - йдеться в повідомленні. В "Надра України" нагадують, що "Надра Юзівська" створено з метою реалізації проекту з пошуку та видобутку корисних копалин у відповідності з угодою про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Юзівської площі.
Детальніше читайте на УНІАН

У Києві відкриється унікальний сервіс-центр адміністративних послуг

4

Документ-сервіс "Готово"! запустять в тестовому режимі вже наступного тижня. Тут робитимуть більше 130 адміністративних послуг в архітектурно-будівельній, реєстраційній, міграційній і земельній сферах.

"У документ-сервисі "ГОТОВО"! ціни на послуги варіюватимуться тільки залежно від термінів їх надання, при цьому усі грошові операції будуть обґрунтованими і жорстко контрольованими", - повідомив Парцхаладзе.
Детальніше читайте на "Дело

"Мотор Сич" розробив унікальний бойовий вертоліт

Українське підприємство "Мотор Січ" розробив унікальний транспортно-бойовий вертоліт Мі-8МСБ-В, здатний літати навіть після відмови двигуна.

5

За даними Міноборони, вертоліт зможе швидко відриватися від землі навіть при максимальній завантаженості, а також підніматися на висоту понад 2 тисяч метрів над рівнем моря.
"Вертоліт може використовуватися і в холод, і в спеку, і в умовах…
Детальніше читайте на "Апостроф"  та на «Хвиля» 

Україна збере другий в історії рекордний урожай пшениці

6На минулому тижні Держкомстат опублікував дані за підсумками сівби зернових і олійних культур, а також дані про загибель озимини. Ця інформація поступає на ринок, скажімо так, з деяким запізненням, коли прибирання ранніх зернових в самому розпалі. Проте, ці статистики все ж заслуговують на увагу, оскільки є деяким перевірочним механізмом для уточнення прогнозів урожаю.

У 2016 році поява статистичних даних послужила причиною перегляду офіційних прогнозів прибиральних площ, передусім пшениці, ячменю і рапсу.
7        Детальніше на сайті УкрАгроКонсалт 

Великий виробник яєць наростив експорт в півтора рази

8Агропромислова група компаній "Овостар Юнион", один з провідних виробників яєць і яєчних продуктів на Україні, в січні-червні 2016 року зробила 670 млн яєць, що на 16ревышает показник аналогічного періоду 2015 року, говориться в повідомленні компанії.

Продажі яєць за перше півріччя зросли на 12 до 474 млн, експорт - на 48до 145 млн.
Детальніше читайте на "Дело

Вантажні перевезення за шість місяців виросли на 3,9

9…За повідомленням Держстатистики, зокрема залізничним транспортом перевезено вантажів – 162,2 млн тонн, що на 1,2% менше, ніж торік, автомобільним – 75,2 млн тонн або на 13,6% більше проти минулого року, водним – 2,5 млн тонн, що на 2,3% більше, трубопровідним – 51,1 млн тонн, що на 8,5% більше, й авіаційним – 0,04 млн тонн або на 18,3% більше ніж торік….
Детальніше читайте на UNN 

Українці розробили екологічний одноразовий посуд

Українська команда у рамках європейського екологічного конкурсу ClimateLaunchpad в Києві показала свій проект одноразового посуду.

10

Одноразовий посуд виготовлений з крохмалю та пшеничної соломи. Після використання він є хорошим добривом…
Детальніше читайте на "Gazeta.ua

Американський виробник біоетанолу шукає майданчик під будівництво заводу в Україні

11… У Черкаській області з’явиться потужне підприємство з виробництва біоетанолу. У розміщенні тут нових потужностей зацікавлена американська компанія Marquis Energy. Про це йшлося на зустрічі голови Черкаської облдержадмінстрації з керівниками та партнерами американської компанії, повідомляє прес-служба ОДА…
Детальніше читайте на Finance.UA 

Одеський порт підписав меморандум про співпрацю з P&O Maritime

12... Сторони домовились розглянути можливість інвестування до портової галузі України, а також привнесення компанією P&O Maritime кращих світових практик управління портовими активами.

Документ засвідчує наміри P&O Maritime інвестувати в українські портові активи, а насамперед у буксирувальний флот…
Детальніше читайте на сайті Міністерства Інфраструктури 

На Закарпатті запускають асфальтовий завод

13"Якщо чотири діючі в області асфальтні заводи (в Ужгородському, Мукачівському, Хустському і Тячівському районах) разом виробляли усього 400 тонн асфальту на добу, то новий вироблятиме щодоби 2200 тонн", – зазначив Геннадій Москаль.

Зазначається, що перший асфальт із нового заводу буде використаний при ремонті дороги міжнародного значення Вилок – Дяково…
Детальніше читайте на "НВ Бізнес

У Горденці офіційно відкрили завод з виготовлення бітумної емульсії

… у філії «Городенківська дорожня експлуатаційна дільниця» урочисто відкрито і освячено завод із випуску бітумної емульсії, яку використовують для будівництва доріг», …

14

Приблизна вартість обладнання 9 мільйонів гривень. Устаткування придбано в Італії ПП «Укршляхсервісом». За одну годину установка виробляє 3,5 тони такої суміші для робіт по ямковому ремонту, будівельних, поверхневого обробітку покриття доріг. …
Детальніше читати у ”Вікна”. 

Corum Group продасть в Казахстан прохідницькі комбайни

Corum Group продасть в Казахстан прохідницькі комбайни Corum Group і "АрселорМиттал Темиртау" уклали контракт на постачання 4 прохідницьких комбайнів в Казахстан

15

Про це компанія повідомила на своїй сторінці Facebook
У прес-службі компанії в коментарі Delo.UA розповіли, що прохідницькі комбайни ККД працюватимуть на шахтах Казахстанська і Тентекская. "На сьогодні в Казахстані вже працює два наших…
Детальніше читайте на «Дело» 

З початку року промислове виробництво в Донецькій області виросло на 5,2

Промислове виробництво Донецької області в І півріччі виросло на 5,2%

16Обсяг промислової продукції Донецької області (без урахування частини зони проведення антитерористичної операції) в січні – червні 2016 року порівняно з січнем – червнем 2015 року збільшився на 5,2%.
Водночас у червні зафіксовано скорочення виробництва порівняно і з попереднім місяцем, і з аналогічним місяцем 2015 року. Порівняно з травнем 2016 року червневий обсяг виробленої продукції зменшився на 9,2%, проти червня 2015 року – на 4,7%.

Досягнутий з початку року приріст забезпечено на тлі низької бази порівняння, адже в січні – червні 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року виробництво скоротилося в 2 рази. Таким чином, за останні два роки (в січні – червні 2016 року порівняно із січнем – червнем 2014 року) обсяг промислової продукції регіону зменшився на 47,1%.
У січні – червні 2016 року порівняно із січнем – червнем попереднього року збільшився обсяг продукції у виробництві, …
Детальніше читайте на Finance.UA 

Український актив Alfred C. Toepfer International виплатить півмільярда гривень дивідендів

17ЧАО "Укрэлеваторпром", власником якого є Alfred C. Toepfer International, виплатить 448,8 млн грн дивідендів
ЧАО "Укрэлеваторпром", один з найбільших елеваторів на території Одеського морського порту, має намір виплатити 448,8 млн грн дивідендів.
Згідно з повідомленням в системі розкриття інформації Нацкомісії по цінних паперах і фондовому ринку, таке рішення прийняли акціонери на загальних зборах 22 липня…

Згідно з фінансовим звітом "Укрэлеваторпрома", в 2015 році його чистий прибуток виріс в 2,4 разу в порівнянні з 2014 роком - до 324,98 млн грн, чистий доход від реалізації продукції - в 1,6 разу, до 595,4 млн грн
Детальніше читайте на delo.ua 

Сумарна потужність об'єктів альтернативної енергетики в Україні сягнула 1 ГВт

У I півріччі 2016 року в Україні побудували 14 нових об'єктів відновлюваної енергетики потужністю майже 39 МВт. Загальні інвестиції в ці проекти перевищили € 42 млн., …

18

… Станом на 1 липня 2016-го сумарні потужності відновлюваних джерел електроенергії в Україні, включаючи об'єкти сонячної і вітрової енергетики, малої гідроенергетики та електростанцій на біомасі (біогазі) склали 1 028 МВт.

Зокрема, загальна потужність українських сонячних електростанцій склала 453 МВт, вітропарків – 426 МВт, електростанцій на біомасі – 31 МВт, малих ГЕС – 118 МВт. Головний внесок у розвиток галузі в 2016 році зробили компанії…
Детальніше читайте на EcoTown 

Експорт борошна з України в січні-травні 2016 р. збільшився в цінових показниках на 29%

… у вересні-травні 2016 р. з України (без урахування тимчасово окупованої території АР Крим, Севастополя і частини зони проведення АТО) було експортовано продукції рослинництва на $2, 93 млрд., що перевищує показник за аналогічний період минулого року на 1,7 складає 21,4сего українського експорту.

З цього об'єму зернових культур було експортовано на $2, 33 млрд. …
Детальніше читайте на УкрАгроКонсалт 

Українські авіакомпанії вийшли на пасажиропотік 2013 року

19

Об'єм перевезення пасажирів українськими авіакомпаніями досяг показників довоєнного 2013 року, проте показники роботи аеропортів України все ще менше докризового рівня на 1 млн пасажирів
Підсумки діяльності авіаційної галузі України за І півріччя 2016 року тут
… Кількість перевезених українськими авіакомпаніями пасажирів за рік збільшилася на 19,4 до 3,259 млн чоловік (2,91 млн пасажирів на міжнародних рейсах і 349,6 тис. на внутрішніх). З них на регулярні рейси припало 2,399 млн пасажирів.

При цьому лідерами пасажирських перевезень стали шість авіакомпаній - "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), "Азур Эйр Україна", "Роза Вітрів", Yanair, "Атласджет Україна" і "Днеправиа". Сумарно вони перевезли 96% авіапасажирів ...
Детальніше читайте на «Дело» 

Банки в червні збільшили активи на 10 мільярдів – НБУ

20

Активи діючих банків України, без урахування неплатоспроможних фінансових установ, за червень поточного року зросли на 10 мільярдів гривень, або на 0,8%, - до 1,261 трильйона гривень станом на 1 липня.
З початку року активи діючих банків України зросли на 7 мільярдів гривень, або на 0,6%.
Загальні активи діючих банків, які не відкориговані на суму резервів, в червні знизилися на 25 мільярдів гривень, або на 1,6%, - до 1,572 трильйона гривень на 1 липня. З початку року зафіксовано зростання загальних активів на 1 мільярд гривень, або 0,1%....
Детальніше читати у «Економічна правда» 

Приплив інвестицій в Україну виріс – НБУ

У січні-червні 2016 року, за попередніми даними, чистий приплив прямих іноземних інвестицій в Україну становив $2 млрд. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України, (НБУ).

21

Це на $0,7 млрд більше, ніж в першому півріччі 2015 року.

Чисте збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в червні оцінено в $190 млн, більшість з яких було направлено
Детальніше читати на «UAZMI» 

У Кіровоградській області побудують автоматизовану молочну ферму

Агрофірма «Сагайдацька» будує автоматизовану молочну ферму в Устинівському районі Кіровоградської області.

22

… Проект будівництва реалізовується на місці колишньої птахоферми, деякі будівлі якої вдалося перебудувати і переобладнати. Зокрема, триває реконструкція одного з приміщень колишнього пташника для утримання телят. …
… Будівництво і реконструкція здійснюється за власні кошти агрофірми, а загальна вартість робіт і обладнання становить понад 11 млн грн. Потужності об'єкта з виробництва зараз складають близько 4 т молока на добу. …
Детальніше читайте на «Dairynews» 

Підприємства космічної галузі України в 1 півріччі збільшили виробництво на 47%

23

Підприємства космічної галузі України І півріччі 2016 року збільшили обсяги виробництва товарної продукції (в порівняних цінах) на 47,0%, а обсяги реалізації продукції – на 39,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Фактором зростання виробництва і реалізації продукції космічної галузі стало розширення ринків збуту.
«Державне космічне агентство активно шукає для українських підприємств нові проекти. За перше півріччя, обсяги експортних поставок зросли більше ніж в 1,5 рази. Зараз майже 60% продукції української космічної галузі спрямовано на експорт», …
Детальніше читати на «Урядовому порталі» 

Позитив в житті рідної країни допоміг спостерігати киянин 15 Alexey Cherevatov. Він публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook інформацію про великі і маленькі кроки вперед, які робить українська економіка

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"