ban2

ПОЗИТИВ ТИЖНЯ. ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ НА КРАЩЕ . Випуск 12

01

Україна та українці, безперечно, змінилися на краще. На політичній арені з’являється нове покоління українців, які сповідують європейські цінності й розуміють, що феодально-олігархічний режим, наявний у державі, є абсурдом, нонсенсом для європейської країни, в якій назрівають невблаганні зміни. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною.

Позитив в житті рідної країни допоміг спостерігати киянин 13962497 1286215824730147 5661006513662170838 n Alexey Cherevatov. Він публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook добірку посилань на інформацію про великі і маленькі кроки вперед, які робить українська економіка. Ось чергова порція позитиву за тиждень.

Україна поступово займає своє властиве місце в політико-економічному просторі. Звичайно, не так динамічно, як би того хотілося, але таки займає. Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь.

В нас все вийде!

МВФ: Зростання повертається в Україну

1МВФ позитивно оцінює макроекономічну ситуацію в Україні
У Фонді задоволені заходами, яких вживає Україна у боротьбі з корупцією.

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює макроекономічну ситуацію в Україні, а також заходи, вжиті урядом по боротьбі з корупцією. Про це на прес-конференції у Вашингтоні повідомив директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен, пише Економічна правда.

"Фонд наразі має в Україні одну з найбільших програм. І ми бачимо істотний прогрес, якщо говорити про економічну ситуацію. Все це стало можливим завдяки заходам, яких з одного боку вжив український уряд - йдеться про коригування бюджету, переходу до гнучкого курсоутворення, а також вирівнювання цін на енергоресурси. Всі ці заходи стабілізували макроекономічну ситуацію, і сьогодні ми можемо говорити - зростання повертається в Україну ", - заявив Томсен.....
Більше читати тут

Укргазвидобування провела перші успішні операції ГРП (гідророзриву пласту)

2

Укргазвидобування успішно провела модернізацію власного флоту ГРП та здійснивши реанімацію обладнання для стимуляції і проведення ГРП, успішно провела перші операції гідророзриву пласту.

Так звана «суха» свердловина, що після буріння не давала газу, в результаті проведення операції стимуляції, показала обсяг газу 48 тис м3 на добу. Очікується, що в найближчий час свердловина буде виведена на оптимальний режим з дебітом 74 -90 м3газу на добу. Після її очистки, освоєння та підключення до УКПГ вона буде передана в експлуатацію….

….Після 3 років повного простою Укргазвидобування відремонтувала та доукомплектувала його сучасним обладнанням. Також Компанія застосувала сучасні матеріали, впровадила передові методи підготовки (вода очищалася до рівня 5 мікрон, було протестовано більше 500 рецептур розчину) та залучила кращу у Східній Європі команду кваліфікованих іноземних фахівців з сумарною кількістю проведених операцій стимуляції більше 7000, що в комплексі, дозволило досягти успіху на рівні не гірше ніж у міжнародних спеціалізованих компанії.
Більш детально тут 

В Ічні на Чернігівщині відкрився новий українсько- естонський переробний завод

3Сьогодні компанія "Сідко Україна" в місті Ічня (Чернігівська обл.) офіційно відкрила першу чергу заводу з переробки соняшнику та інших сільськогосподарських культур. Про це повідомляє прес-служба компанії Letofin.

Виробнича потужність заводу становить 80 тонн на добу при роботі в дві зміни. Річна продуктивність - до 25 тис. тонн. На заводі встановлено обладнання компанії Петкус GmbH.

Відзначається, що "Сідко Україна" - спільне підприємство українських і естонських інвесторів зі статутним капіталом 5 млн грн. "Партнерами заводу є більш 50 фірм з країн Євросоюзу і Японії. Регіони поставок постійно розширюються. Поставка продукції здійснюється автомобільним транспортом і морським шляхом в контейнерах ..", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що для ефективного використання морських перевезень проектується завантажувальний вузол в морські контейнери навалом, який буде запущений до листопада 2016 року.
Читати тут 

На Луганщині завершується будівництво нового елеваторного комплексу

4

У м. Сватове Луганської області завершуються загальнобудівельні роботи в рамках зведення компанією «НІБУЛОН» комплексу з приймання та відвантаження зернових та олійних культур на залізничний та автомобільний транспорт філії «Сватівська».

Дане підприємство будується в рамках оновленої інвестиційної стратегії розвитку компанії. Остання, зокрема, передбачає вирішення проблеми оптимізації транспортних витрат на доставку сільгосппродукції з окремих районів Донецької та Луганської областей.

На момент початку роботи, 1 жовтня, обсяг зберігання сільгосппродукції на унікальному та компактному підприємстві (площею трохи менше 2 га) складатиме 10 тис. тонн. А вже до 1 липня 2017 року обсяг буде збільшено до 25 тис. тонн. Окрім того, до цього моменту на підприємстві буде встановлено і сучасний сушарний комплекс.

Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме понад 4 тис. тонн на добу....
Більше читати тут 

До кінця року на ВО "Карпати" планують створити ще близько тисячі робочих місць

5

….Підприємство, яке було створено майже сорок років тому, є одним з найдинамічніших та найпотужніших виробничих об’єднань Прикарпаття...
…..Варто зазначити, що протягом 2015 року та дев’яти місяців 2016 року підприємством «Карпати» створено 2,5 тисяч робочих місць, а до кінця поточного року планується створити ще близько тисячі.
Більше читати тут 

Український зернотрейдер рекордно наростив експорт борошна

6

Українське борошно експортується в країни Північної Африки, в ОАЕ, Індонезію, Корею (через Китай), Домініканську Республіку і Венесуелу. Державна продовольчо-зернова корпорація України наростила поставки борошна за кордон в 2,5 рази. Про це в інтерв'ю виданню «Дело» розповів в.о. голови правління ДПЗКУ Борис Приходько,…

… За його словами, в ДПЗКУ вже посилено департамент, який відповідає за реалізацію борошна. «За 2015/16 МР (маркетинговий рік) ми наростили експорт борошна в 2,5 рази, збільшивши свою частку в загальноукраїнському експорті борошномельної продукції до 11,6%. До того ж в цьому році ми вперше відправили 12 тисяч тонн борошна декількома судновими партіями», - додав керівник корпорації. В основному українське борошно експортується в країни Північної Африки, в ОАЕ, Індонезію, Корею (через Китай), Домініканську Республіку і Венесуелу
Більше тут 

На Херсонщині у співпраці з німцями випускатимуть українські комбайни

7              Більше фото тут  

У Херсонській області почнуть випускати сучасні комбайни на базі машин німецької фірми Claas. Про це повідомляє «Громада Херсона».

На Херсонському машинобудівному заводі презентували комбайн «Тукано», зібраний разом з інженерами німецької фірми Claas. Інвестиційне співробітництво з фірмою Claas реалізується в рамках Національного проекту «Зерно України». Його мета – дати поштовх розвитку машинобудування і оновити технічний парк українських аграріїв….

8

До кінця цього року Херсонський машзавод збере сотню таких машин. Вартість – 2 млн грн. Українські фермери зможуть купити їх в розстрочку.
Читайте більше тут 

За підтримки ПРООН і Японії на Донеччині запустили виробництво паливних пелет із місцевої сировини

927 вересня в Андріївці Донецької області урочисто відкрився цех з виробництва паливних пелет. Виробництво запустили за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Японії, пише сайт akmc.in.ua.

Пелети вироблятимуть в колишньому приміщення для зберігання комбайнів. Для капітального ремонту цеху Японія виділила 2 млн. гривень. Цех вироблятиме пелети з місцевої сировини: соломи, тирси, соняшникового лушпиння.

Очікується, що виробництво біопалива скоротить витрати на опалення місцевої школи та дитячого садка на 30%, а використовуватимуть пелети майже 10 тис. осіб.
Читати тут 

Надходження до місцевих бюджетів зросли майже на 50%

10За січень-вересень поточного року до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 103,9 млрд гривень, що становить 99,4% від річного обсягу надходжень, затвердженого місцевими радами. Про це свідчать дані Міністерства фінансів.

Як наголошується, приріст надходжень до загального фонду проти січня-вересня минулого року становив 49% або +34,2 млрд гривень.

"Темп росту фактичних надходжень ПДФО до січня-вересня 2016 року становить 149,2%, плати за землю - 162,3%", - йдеться у повідомленні….
Більше тут 

В Україні з'явилася ще одна вітчизняна авікомпанія

11Державіаслужба видала ліцензію на здійснення авіакомпанії Українські крила.

Рішення прийнято 4 жовтня 2016 року і підписано головою Державіаслужби Олександром Більчуком. Українські крила зареєстровані в Києві в січні 2016 року.

Засновниками компанії є фізособи Анатолій Кірашенко і Любов Орлова, раніше - співвласники авіакомпанії Браво. Основний власник останної Родриг Мерхеж.

Відповідно до реєстру цивільних повітряних суден, в парку компанії Українських крила - два літака Boeing 737-500, 1997 і 1990 років випуску. Раніше вони знаходилися в парку авіакомпанії Браво.
Читати тут  

У Білій Церкві відкрили завод з виробництва мікродобрив та ЗЗР

12Сьогодні міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий взяв участь у відкритті нового заводу з виробництва мікродобрив та засобів захисту рослин компанії «Альфа-Смарт Агро». Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Підприємство позиціонує себе у форматі Smart Agro. На заводі є хімічна та агрономічна лабораторії, а також «міні-завод», який дає можливість протестувати виробництво нових препаратів перед запуском основної лінії. Підхід досить ґрунтовний, але і виклики ринку серйозні. Тому чекаємо від Alfa Smart Agro високої планки», - зазначив Тарас Кутовий.

Білоцерківський завод препаративних форм–підприємство зі 100% українськими інвестиціями. Потужність заводу - 11,4 тис. тонн продукції на рік. Кількість співробітників після виходу заводу на повну потужність складе 50 осіб
Детальніше тут 

Японський гігант Fujikura побудує в Україні ще чотири заводи 

13

Керівництво японської компанії Fujikura обіцяє побудувати в Україні ще 4 заводи. Як повідомляє Укрінформ, про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. "Я запитав у керівництва компанії Fujikura про їх плани. Вони відповіли, що побудують ще додатково 4 заводи", - повідомив глава уряду.

Раніше повідомлялося, що японська компанія Fujikura, яка займається виробництвом комплектуючих для автівок, офіційно запустила фабрику у Львівській області.
Читати тут 

Олена Костевич - бронзова призерка фіналу Кубка світу з кульової стрільби

14

Олена Костевич, олімпійська чемпіонка і лідер жіночої збірної команди України з кульової стрільби, виборола бронзову медаль на фіналі Кубку світу. У стрільбі з пневматичного пістолета з 25 м українка набрала 30 очок.

Друге місце посіла спортсменка з Південної Кореї, перемогу святкувала представниця Греції. Фінал змагань проходить в італійському місті Болонья.
Читати тут 

Життя триває! Поруч з нами є багато приємного, повчального, патріотичного. Це лише мала частина тих успіхів і досягнень, яких вдалося домогтися, але "Файні новини" бажають вам отримати від того бодай невеличке задоволення й душевний відпочинок.

 

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"