ban2

ПОЗИТИВ ТИЖНЯ. ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ НА КРАЩЕ . Випуск 15

1-1

Україна та українці, безперечно, змінилися на краще. На політичній арені з’являється нове покоління українців, які сповідують європейські цінності й розуміють, що феодально-олігархічний режим, наявний у державі, є абсурдом, нонсенсом для європейської країни, в якій назрівають невблаганні зміни. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною.

Позитив в житті рідної країни допоміг спостерігати киянин 13962497 1286215824730147 5661006513662170838 n Alexey Cherevatov - "Розумію, що ця тема не така популярна як інші, але я продовжую постити позитив і економічні успіхи України за тиждень". Він публікує на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook добірку посилань на інформацію про великі і маленькі кроки вперед, які робить українська економіка. До вашої уваги чергова порція позитиву за тиждень.

Україна поступово займає своє властиве місце в політико-економічному просторі. Звичайно, не так динамічно, як би того хотілося, але таки займає. Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь.

В нас все вийде!

Україна вийшла на друге місце в світі за врожайністю пшениці 

1

Темпи зростання врожайності української пшениці за останні 20 років дали приріст в 44%, що вивело нашу країну в трійку світових лідерів – на друге місце після ЄС. Про це з посиланням на дані Міністерства сільського господарства США повідомляє агентство ААА, передає «Слово і Діло».
Врожайність за останні два десятиліття наростили практично всі основні країни-експортери…

2

…В Україні врожайність основних олійних культур (соняшник, соя та ріпак) виросла в період 1995-2016 рр в середньому на 128%. Врожайність пшениці, кукурудзи і ячменю зросла в середньому на 69%. А лідером зростання врожайності стала кукурудза (на 102%)….
Більше тут 

В Україні зросли обсяги будівництва

Порівняно з минулим роком будівельні підриємства України в січні-вересня збільшили обсяги робіт порівняно з аналогічним періодом минулого року на 13,2% – до 43,9 мільярда гривень. Про це повідомила Державна служба статистики України.

3

За даними Держстату, обсяги робіт з будівництва будівель за звітний період збільшилися на 15% – до 23 мільярдів гривень….
Більше тут 

На Тернопільщині планують побудувати комплекс з переробки курячого посліду у біогаз

3-1

У Соколові(Тернопільська область) планують побудувати комплекс з переробки курячого посліду і кукурудзяного силосу у біогаз. Біогазову станцію має намір звести ТОВ "Західагропродукт" спільно з австрійською фірмою, яка має досвід в галузі біоенергетики, передає Тернопільська ОДА. ....
Детальніше тут 

Українське підприємство лідирує серед експортерів окаток

Полтавський гірничо-збагачувальний завод, що входить в групу Ferrexpo, за результатами 9 місяців 2016 року обіймає позицію лідера з експорту залізорудних окатишів серед підприємств республік колишнього СРСР. Такі дані оприлюднило держпідприємство Укрпромзовнішекспертиза, йдеться в прес-релізі.

4

За січень-вересень 2016 року Полтавський ГЗК відправив на експорт 8415 тис. тонн залізорудних окатишів. Продукцію поставляли до країни Європи і Близького Сходу, а також Японію, Корею і Китай....
Більше тут

Україна та Туреччина планують спільне виробництво ракет і танків

5

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов обговорив з головою Комітету з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром питання співробітництва провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України і Туреччини та реалізації низки спільних проектів у сфері військово-технічної співпраці. …
Детальніше читайте на УНІАН 

Компанія Ovostar Union наростила виробництво яєць на 24%

5-1Станом на 30 червня 2015 загальне поголів'я курей на потужностях компанії Ovostar Union зросло на 21% порівняно з аналогічним періодом попереднього року,до 6 млн голів. Разом з цим, поголів'я курей-несучок зросло на 12% порівняно з аналогічним періодом попереднього року до 4,6 млн голів, повідомляє прес-служба компанії.

«За звітний період обсяг виробництва яєць зріс на 24% порівняно з аналогічним періодом попереднього року, до 580 млн яєць. Обсяг реалізації яєць збільшився на 41%, до 421 млн яєць. При цьому, в першому півріччі 2015 року експорт яєць в натуральному обсязі збільшився в 2,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, з 42 до 98 млн шт, в той час як частка експорту в загальному обсязі реалізації яєць склала 23%», — йдеться в повідомленні.

Середня ціна реалізації яйця в першому півріччі 2015 зросла на 70%, до 1,20 грн/шт., порівняно з 0,70 грн/шт. в аналогічному періоді попереднього року….
Більше читати тут 

Нові горизонти: українські яблука з'являться ще в чотирьох країнах

6З липня до вересня 2016 року Україна експортувала яблука майже у 4 країни. Водночас, в цей самий період минулого сезону майже весь обсяг українських яблук було експортовано до Білорусі. Про це пише Інформаційно-аналітичне агентство «Шувар».

Цього сезону Білорусь залишається лідером за обсягами імпорту українських яблук, але до списку найбільших покупців також потрапили країни ЄС та Африки.
За офіційними даними Митної служби України, з початку липня Україна експортувала майже 400 тонн яблук до Австрії та близько 100 тонн до Лівії.

Зокрема, до Австрії переважно було відвантажено українські органічні яблука. В Лівії ж попитом користувались звичайні українські яблук сорту «Гала», постачання якого здійснювалося у другій половини вересня. Молдова стала четвертою країною у списку найбільших покупців українських яблук ....
Більше тут 

На Хмельниччині почали будувати потужну сонячну електростанцію на місці виробленого кар'єру

7У місті Деражня(Хмельницької області) розпочалось будівництво сонячної електростанції на місці виробленого кар'єру колишнього цегельного заводу.
Як зазначають у райдержадміністрації, ТОВ "Сонячна Деражня" планує розташувати енергогенеруючий об'єкт на площі у 8 га, передає derazhniarada.gov.ua….
Більше тут 

Мінінфраструктури планує створити новий водний коридор

Міністерство інфраструктури створює новий річковий коридор - Велику дугу. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

8

За словами міністра, потенціал річок надзвичайно великий. “Зараз ми абсолютно серйозно думаємо над концепцією так званої "Великої дуги". Ми з'єднаємо Дніпро через Чорне море і Дунай. Цей проект уже підтримано посольством Німеччини", - пояснив Омелян.
Реалізація цього проекту дозволить збільшити обсяг перевезень Дніпром,....                                           Більше тут 

"Укрзалізниця" відзвітувала про прибуток в 1,2 мільярда

Січень-вересень публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця", згідно з національними стандартами бухобліку, закінчило з чистим прибутком 1 238,585 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні "Укрзалізниці", передають Українські Новини.

9

У січні-вересні підприємство отримало чистий дохід 48 888,97 млн гривень.
3 квартал "Укрзалізниця" закінчила зі збитками 297,026 млн гривень, отримавши чистий дохід 17 718,189 млн гривень….
Більше читати тут

Індія та Україна домовилися про постачання газотурбінних двигунів для чотирьох фрегатів, які Делі закуповує у Росії

10Українське підприємство "Зоря-Машпроект" і міністерство оборони Індії досягли угоди про постачання газотурбінних двигунів для чотирьох фрегатів проекту 11356, що закуповуються Нью-Делі у Росії, повідомляє індійський спеціалізований сайт indiandefensenews.

"Переговори (з Україною) почалися досить давно. Єдиною проблемою була українськоо-російська криза. Тепер ми закупимо енергетичні установки і встановимо їх на кораблі", - цитує видання міністра оборони Індії Манохара Паррикара.
Деталі досягнутих домовленостей в повідомленні не наводяться. …
Більше читати тут 

Нацбанк знову знизив облікову ставку - до 14%

11

Правління НБУ прийняло рішення про зниження облікової ставки з 15% до 14% річних з 28 жовтня 2016 року року
Про це повідомляє прес-служба НБУ (Рішення Правління НБУ від 27.10.2016 р. №372-рш "Про розмір облікової ставки").
В Нацбанку пояснюють, що подальше пом’якшення монетарної політики обумовлено зниженням ризиків для цінової стабільності та узгоджується з необхідністю досягнення цілей щодо інфляції у 2017-2018 рр.

Дата

Значення %

28.10.2016

14.00

16.09.2016

15.00

29.07.2016

15.50

24.06.2016

16.50

27.05.2016

18.00

22.04.2016

19.00

03.03.2016

22.00

28.01.2016

22.00

18.12.2015

22.00

30.10.2015

22.00


Нагадаємо, що облікова ставка востаннє була змінена місяць тому - 16 вересня 2016 року. Тоді Нацбанк знизив розмір ставки з 15,5% до 15%. А загалом, протягом цього року, облікова ставка знижувалась уже шість разів - з 19% і до 14%.

...облікова ставка НБУ застосовується в оподаткуванні, договірних відносинах, при нарахуванні пені за заниження податкових зобов'язань та в інших випадках, передбачених законодавством, а також при порушенні договірних відносин, якщо це передбачено відповідним договором....
Детальніше тут 

Китайці готові інвестувати понад $1 млрд в будівництво сонячної електростанції в Чорнобилі

Будівництвом «сонячних» парків на території Чорнобильської зони зацікавилися китайські компанії. Як повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України, перспективи впровадження проекту Chornobyl Solar обговорили з китайськими інвесторами Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак і голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

12

«Зацікавленість провідних компаній світу до потенціалу зони відчуження підтверджує, що Україна є цікавою для іноземних інвестицій. Активні гравці міжнародного ринку відновлювальної енергетики розуміють, що сприятливі природні та інфраструктурні умови в Чорнобильській зоні, а також наявність сонця та дешевої землі можуть мати у комплексі великий ...
Читати більше тут 

«НІБУЛОНівські» суднобудівники спустили на воду вже четверте судно проекту В2000

13

… суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду чергове несамохідне судно проекту В2000, що призначене для експлуатації на Південному Бузі. Це вже четверте за рахунком судно вказаного проекту. Усього підприємство має збудувати 8 таких суден, 6 з яких спустити на воду до кінця цього року.

Спуск на воду нового судна, як і в попередні рази, проходив у робочому режимі, але з дотриманням усіх традицій та звичаїв. Так, хрещеною матір’ю судна, яка виконала символічний морський звичай із розбиванням пляшки об борт, стала Ольга Пілецька, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах 4 розряду. За плечима цієї жінки чималий досвід роботи в суднобудівній галузі, адже вона близько 30 років працювала на Чорноморському суднобудівному заводі і вже майже 3 роки являється співробітницею суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН».
Більше тут 

Українське і австрійське підприємства створили колійну машину для Укрзалізниці - відео

14

Старокраматорський машинобудівний завод (СКМЗ) разом з австрійською компанією Plasser & Theurer в жовтні випустив нову дорожню машину для Укрзалізниці. Про це повідомляє місцевий сайт Східний проект, пише ЦТС.
Нова виправно-подбивочно-рихтовочная машина безперервної дії "Динамік-підбивочний експрес 09-3Х з інтегрованим стабілізатором шляху призначена для поточного ремонту і утримання колії.

У машини є спеціальний лазер, яким вона сканує залізничне полотно. Таким чином майстри бачать всі вади шляху. Завдяки високоточному обладнанню похибка підбиття становить 0,5 мм на 1 кілометр шляху.

Детальніше тут 

Найбільша європейська компанія, Engie (колишня Gaz de France), виходить на український ринок 

15Французька компанія Engie виходить на український ринок і починає прямі поставки газу споживачам країни. Про це повідомив головний комерційний директор Нафтогазу України Юрій Вітренко на своїй Facebook-сторінці.

"Найбільша європейська компанія, Engie (колишня Gaz de France), виходить на український ринок і починає прямі поставки газу українським споживачам", - повідомив він.

Вітренко також висловив надію на швидке прийняття європейського кодексу балансування....
Читати тут 

Життя триває! Поруч з нами є багато приємного, повчального, патріотичного. Це лише мала частина тих успіхів і досягнень, яких вдалося домогтися, але "Файні новини" бажають вам отримати від того бодай невеличке задоволення й душевний відпочинок.

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"