ban2

ДАЙДЖЕСТ ФАЙНИХ НОВИН - ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ НА КРАЩЕ . Випуск 17/10

collage

Нам випав жереб — жити в епоху змін. Судячи з усього, змін до кращого. Україна та українці, безперечно, змінилися на краще. На політичній арені з’являється нове покоління українців, які сповідують європейські цінності й розуміють, що феодально-олігархічний режим, наявний у державі, є абсурдом, нонсенсом для європейської країни, в якій назрівають невблаганні зміни. 

Україна поступово займає своє властиве місце в політико-економічному просторі. Звичайно, не так динамічно, як би того хотілося, але таки займає. Щоразу більше людей у суспільстві керується такими природними поняттями, як доцільність, потрібність, корисність. Ідеології, на щастя, перестають домінувати. Навіть якщо наші здобутки не є ще відверто позитивними, вони роблять нас кращими і сильнішими. Вони роблять націю неповторною. До вашої уваги чергова порція позитиву.

Взагалі українці дуже талановиті, і коли йдеться про те, щоб надолужити 50 років розвитку якоїсь побутової ділянки — вони не йдуть поступово, крок за кроком, а відразу опановують усе найновіше та найсучасніше.

У Львові відкрили пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу

1

Ажурна композиція із бронзи постала на майданчику неподалік Львівського цирку, на вул. Городоцькій – навпроти будинку, де жив поет, прозаїк, перекладач і літературознавець Богдан-Ігор Антонич (5.10.1909 –6.07.1937). Львівський пам’ятник Антоничу – перший в Україні.

Композицію у Львові встановлено за результатами Всеукраїнського конкурсу на найкращу концептуальну ідею пам’ятника Антоничу у Львові, що відбувся кілька років тому"…..
Детальніше і більше фото тут

У Рівному вишили збірку Івана Франка "Народна пісня"

2

10 місяців Олена Медведєва з Рівного вишивала збірку Івана Франка «Народна пісня». Книга — 60 см заввишки і 40 см — завширшки. Важить 5 кг. Її показують у столичному Музеї книги та друкарства. Тут до 19 січня 2017-го працюватиме виставка арт-буків Олени Медведєвої, передає Gazeta.ua.

«Вірші для вишивання вибирала невипадково. Хотілося дати саме ті, які зараз потрібні нашому народу — патріотичні, із закликами до свободи і боротьби. Розміщувала їх за хронологією…..
Більше читати тут 

Україні вдалося відмовитися від мобілізації – Порошенко

3

….Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна в цьому році дозволила собі відмовитися від чергових хвиль мобілізації, і може стримувати Росію. Про це він заявив у зверненні до українського народу з нагоди Дня Гідності та Свободи….
Більше читати тут 

Кременчуцький стальзавод відновлює виробництво вагонного литва, планують прийняти на роботу ще більш 1 тисячі осіб

ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» (КСЗ) на початку грудня відновить випуск великого вагонного литва. Про це в інтерв’ю «Кременчуцької газеті» розповів директор КСЗ Віктор Самусенко.
За його словами, завод 7 листопада запустив термічний цех, а з 5 грудня запалить піч і приступить до випуску великого лиття….

4

…Топ-менеджер відзначає, що альтернатива вагонобудівників – закупівля вагонного литва або у ПрАТ «Азовелектросталь» (Маріуполь, входить до групи «Азовмаш»), яке простоює, або у закордонних виробників. Планується виробляти кілька сотень вагонокомплектів в місяць. З урахуванням сформованого портфеля замовлень не виключено, що завод працюватиме не як планувалося раніше – 3 місяці, а 6 або навіть 12, і не в одну, а в кілька змін….
Детальніше тут 

НИБУЛОН построит еще 5 новых речных терминалов

5

Компания «НИБУЛОН» на сегодняшний день создала флот количеством более 50 единиц и общим водоизмещением свыше 153 тыс. т. Об этом во время презентации плана по развитию внутренних водных путей Украины сообщил генеральный директор агрохолдинга Алексей Вадатурский, информирует пресс-служба компании.

По его словам, «НИБУЛОН» способен строить до 15 грузовых судов в год. Такую возможность компания получит благодаря сотрудничеству с Европейским инвестиционным банком, а также Европейским банком реконструкции и развития.
Также Алексей Вадатурский рассказал о стратегических планах «НИБУЛОНа»….
Більше тут

Одесский комбинат начал поставлять муку в Соединенные Штаты Америки — впервые в истории Украины

6

Кулиндоровский комбинат хлебопродуктов заключил контракт с американской компанией на поставку в Соединенные Штаты муки высшего и первого сортов. Это первое такое соглашение в истории Украины, сообщила «Думской» первый заместитель гендиректора государственного предприятия Светлана Паненко.

«Заключению контракта предшествовала долгая и кропотливая работа, ведь американский рынок продовольствия считается довольно закрытым для импорта, он регулируется рядом решений конгресса, — отметила она. — Необходимо пройти много экспертиз, получить соответствующие документы, подтверждающие качество продукта. Мы несколько раз отправляли пробные партии, вели переговоры, и вот наконец контракт подписан. Вчера первый сборный контейнер с мукой отправился в США»….
Більше читати тут 

У Харкові розробили унікальний міномет, який не має аналогів в світі (відео)

Газодетонаційний міномет для танка стріляє кулями або мінами без використання порохового заряду

Офіцери факультету військової підготовки НТУ "ХПІ" винайшли унікальний міномет, який не має аналогів в світі. Як розповіли нам в регіональному медіацентрі Міноборони, газодетонаційний міномет для танка стріляє кулями або мінами без використання порохового заряду. Завдяки використанню нової технології вибуху газу пропану і стисненого під тиском кисню, така зброя не залишає після себе ні продуктів згоряння пороху, ні гільз. При цьому дальність ураження не поступається пороховим аналогам.

За словами розробників, танковий міномет з газодетонаційним снарядом і автоматичною подачею мін здатний змінити тактику танкового бою,…
Детальніше тут 

ВІДБУДОВА МОСТІВ: ОБ’ЄКТАХ БУДІВНИЦТВА ТА КАПРЕМОНТУ РОБОТИ У РОЗПАЛІ

На Донеччині у розпалі відбудова мостів, зруйнованих у 2014 році. Відновлення штучних споруд здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

7

Будівництво моста через р. Казенний Торець…..
….Будівництво моста через р. Суха Плотва….
….Капітальний ремонт моста через р. Сіверський Донець….
Більше читати тут

У Вінницькому політесі розробляють панель управління для нових трамваїв

Панель управління для нових трамваїв WinWay розробляють у Вінницькому національному технічному університеті. Наразі її тестують в лабораторії вишу. Згодом науковці працюватимуть над нею далі вже зі спеціалістами Вінницької транспортної компанії, повідомляє прес-центр ВНТУ…..

8

…..Нагадаємо, у трамвайному депо фахівці реконструюють старі чеські вагони КТ-4СУ, створюючи на їх базі модернізовані трамваї. Містом курсує два трамваї WinWay. Один із них із низькопідлоговою вставкою було презентовано на початку вересня. До кінця року Вінницька транспортна компанія планує випустити ще два модернізованих трамваї…..
Більше читати тут

Харьковский «Южкабель» выходит на европейские рынки

…Как сообщил генеральный директор завода «Южкабель» Владимир Золотарев, предприятие выходит на поставки в Европу. В этом году более 500 тыс. евро было израсходовано на новое оборудование для цеха волоконно-оптических кабелей, который до конца месяца должны запустить. Техника позволит выпускать кабели с повышенным количеством оптического волокна, соответствующим европейским стандартам.

9

Как отметил гендиректор, после потери рынков Средней Азии, России, Беларуси, Казахстана, предприятие продолжило поставлять продукцию в Грузию, Азербайджан, Молдову, на Ближний Восток. Нашли покупателей и в странах Европейского Союза.

«Завод развивается, старается выпускать новую продукцию, которая бы соответствовала всем международным стандартам…..
Детальніше тут 

Харківські вчені дізнаються рак по видиху

10Дослідники винайшли прилад, який попереджає про онкологію за п'ять хвилин
Харківські вчені можуть зробити серйозний прорив у боротьбі людства з онкологією. За допомогою, здавалося б, нехитрого приладу світила науки виявляють шкідливий штам бактерії, яка провокує розвиток ракових клітин, що призводять до раку шлунка. Недорогий в виробництві і простий у використанні апарат видає результати в онлайн-режимі,….
Більше тут

Перший український вітропарк отримав «бонус» до «зеленого» тарифу

7 листопада Національна комісія прийняла рішення встановити 10% надбавку до «зеленого» тарифу для українського вітропарку – Очаківської ВЕС, що знаходиться на Миколаївщині. «Бонус» вона отримала за використання обладнання українського виробництва на першому пусковому комплексі.

11

Таке рішення НКРЕКУ не лише перше в своєму роді, а й єдине з максимальним рівнем надбавки до «зеленого» тарифу при використанні українського обладнання, передає сайт oil-gas-energy.com.ua.

Група «Вітряні парки України» (до них входить Очаківська ВЕС) чимало інвестувала в українське виробництво…
Більше тут

Жіноча збірна з баскетболу пройшла на Євро-2017 

Національна жіноча збірна України з баскетболу перемогла збірну Німеччини, передає прес-служба НОК.

12

"Національна жіноча збірна України з баскетболу перемогла збірну Німеччини з рахунком 85:61 і достроково забезпечила собі участь на континентальній першості, яка пройде наступного року у Чеський Республіці", - йдеться у повідомленні….
Читати тут

Українська штангістка встановила світовий рекорд

13Українська важкоатлетка Лариса Соловйова встановила світовий рекорд у присіданні зі штангою на чемпіонаті світу з пауерліфтингу Open World Powerlifting Championships 2016 в Орландо, США. Про це повідомляє xsport.ua.

Українка виконала вправу з вагою 241 кг, що майже в чотири рази перевищує її власну (63 кг).

Сумарний результат виступу Лариси Соловйової склав 641 кг: в становій тязі штангістка перемогла в своїй категорії з результатом 220 кг, у жимі лежачи – підняла 180 кг.
Читати тут

"ШАХТАР" ВСТАНОВИВ НОВИЙ РЕКОРД ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

Донецький "Шахтар" встановив новий рекорд чемпіонату України, забиваючи у 35 матчах поспіль
Про це повідомляє "ТСН.ua".

64

"Гірники" відзначаються в рамках УПЛ вже 35 матчів поспіль. Серія донеччан розпочалася ще 28 серпня 2015 року. Попередній рекорд також належав "Шахтарю". З 2 жовтня 2011-го до 11 листопада 2012 року донецький клуб забивав у 34 матчах УПЛ.
Читати тут

Ми живемо у файній країні! Нам є чим пишатися. Наша нація патріотична, добра але незламна. Все буде добре. І навіть вчорашні помилки завтра підуть нам на користь. Шануймося!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"