ban2

Вуглегірська ТЕС відновила роботу

Сьогодні вранці було відновлено роботу Вуглегірської теплоелектростанції

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу ПАТ "Центренерго".

"Завдяки оперативному проведенню працівниками Донбаської ЕС ДП НЕК "Укренерго" аварійно-відновлювальних робіт на повітряних лініях електропередачі напругою 330 кВ Вуглегірська ТЕС - Донбаська №1, зруйнованих в результаті бойових дій в зоні проведення АТО 3 серпня 2015 року, Вуглегірська теплоелектростанція підключена до енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначили, що енергоблок №1 було підключено до мережі сьогодні о 6:21. Пуск енергоблока №3 планується о 19:00.

"Ремонтні роботи на ВЛ 330 кВ Вуглегірська ТЕС - Донбаська №2 НЕК "Укренерго" планує завершити наступного тижня, після чого буде можливість запустити третій блок", - наголошується у повідомленні.

У "Центренерго" підкреслили, що запас вугілля на паливному складі Вуглегірської електростанції на сьогоднішній день перевищує 200 тис. тон, що дозволяє збільшити кількість одночасно працюючих енергоблоків і підвищити стабільність енергосистеми України.

Раніше повідомлялося, що ввечері 3 серпня через бойові дії в районі міста Світлодарськ на Донеччині Вуглегірська теплоелектростанція зупинила роботу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"