ban2

Кредитори погодилися списати Україні 20% боргу, - ЗМІ

Міжнародні кредитори погодилися списати Україні 20% боргу, проте українська сторона наполягає на списанні суми 40%

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Financial Times.

"Це списання є останньою пропозицією, що знаходиться на столі переговорів між кредиторами і українською владою, поки обидві сторони роблять спроби виконання плану МВФ з порятунку країни шляхом скорочення боргових зобов'язань Києва, власниками яких є приватні кредитори, на $ 15,3 млрд протягом наступних чотирьох років", - відзначає газета.

У матеріалі сказано, що "ніяка угода поки не оформлялася, але сама по собі пропозиція вказує на те, що обидві сторони прагнуть досягти попередньої домовленості, щоб гарантувати укладання угоди, яка, як вказує джерело, близьке до переговорів, може відбутися вже цього тижня" .

Як повідомляє британське видання, два тижні тому представники офіційного Києва відправилися на переговори в Сан-Франциско, де розташована штаб-квартира найбільшого власника українських єврооблігацій - інвестиційної компанії Franklin Templeton. Газета стверджує, що українська сторона наполягає на списанні суми, що удвічі перевищує пропозицію кредиторів, тобто 40% від розміру свого держборгу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"