ban2

МВФ покращив прогноз рівня інфляції в Україні

У Фонді відзначили, що ключовим досягненням України є перелом тенденції від занепаду економіки до її зростання.

Міжнародний валютний фонд підтвердив прогноз зростання економіки України за підсумками 2016 року на рівні 1,5%, проте поліпшив прогноз інфляції з 15,1% до 13%, повідомляє УНІАН, посилаючись на звіт Фонду.

"Реальний ВВП країни зросте за підсумками року на 1,5%. Економічна активність буде супроводжуватися послабленням фінансового тиску, зростанням внутрішнього попиту, а також впевненістю інвесторів і зростанням доходів", – пояснюється у звіті.

Проте МВФ наголошує: "Разом з тим, вплив зовнішніх факторів буде достатнім для того, щоб похитнути тенденцію до зростання, і тому країна багато в чому буде залежати від глибини внутрішнього попиту". За розрахунками Фонду, інфляція складе близько 13% до кінця 2016 року – головною причиною стане зростання тарифів.

У Фонді відзначають, що перелом тенденції від занепаду економіки до її зростання – це ключове досягнення України. "У цьому зв'язку необхідно продовжити подальше зміцнення системи державних фінансів, оздоровлення банківської системи, провести пенсійну реформу, удосконалити податкове адміністрування, поліпшити діловий клімат. Політична повістка дня амбітна, але її необхідно виконати вчасно", – мовиться у тексті.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"