ban2

В Одесі створили перший коньячно-шоколадний дижестив

Фахівці Одеського коньячного заводу (ТМ Shustoff) розробили інноваційний продукт для ринку України – повідомляють на підприємстві

Йдеться про перший коньяк з додаванням натуральних екстрактів шоколаду, фруктів і прянощів під назвою Chocolatier (ТМ «Шоколатьє»).

Як пояснюють представники Одеського коньячного заводу, Chocolatier – це смаковий коньяк з більш низькою міцністю і яскраво вираженими шоколадно-фруктовими нотами в букеті. Смаки нового коньячного дижестива створювалися у співробітництві з Кондитерським домом «Шоколіно».

За словами виробників, при розробці рецептур нового продукту вони прагнули розширити традиційну аудиторію поціновувачів коньяків. «Дослідження споживчих переваг показують, що молоді люди і жінки часто надають перевагу іншим напоям, а не коньяку через його міцність. Ми знизили міцність і додали смакові акценти, щоб багато споживачів могли гідно оцінити дижестиви Chocolatier», – зазначають у компанії.

У лінійці Chocolatier представлено три напої з різними смаками: «Шоколад і ваніль», «Шоколад і вишня», «Шоколад і цитрон». До складу продуктів входять високоякісні натуральні інгредієнти: екстракти шоколаду, фруктів, прянощів і витримані коньячні спирти. Пити коньячно-шоколадний дижестив, як випливає з його назви, рекомендується після їди – на десерт.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"