ban2

У Тель-Авіві відбудеться ізраїльсько-український форум підприємців

14-15 грудня 2016 року в Тель-Авіві вперше відбудеться україно-ізраїльський форум підприємців (Israeli Ukrainian Entrepreneurship Forum)

Про це повідомляє громадська організація Israeli Friends of Ukraine(«Ізраїльські друзі України").

Організатори форуму - Israeli Friends of Ukraine спільно з організацією Global Ukraine за підтримки фонду Ukrainian Jewish Encounter, Посольства України в Ізраїлі, Міжнародних Авіаліній України і JSCapital.

Метою форуму є створення умов для потенційного партнерства в різних сферах бізнесу, ознайомлення з тенденціями і розвитком ринків, пошук і залучення інвестицій, досвід створення інноваційних проектів.

Форум спрямований на створення постійно діючої площадки для активного співробітництва між різними організаціями, що представляють Ізраїль і Україну. В рамках форуму передбачається створення міжнародного професійного нетворкінгу Israeli Ukrainian Alliance. Даний майданчик покликаний надати можливості для підприємницької діяльності, для підприємств і організацій всіх типів і масштабів для співпраці в Ізраїлі і в Україні шляхом залучення ізраїльської та української діаспори в усьому світі.

"Основна мета форуму - створення бізнес спільноти, що передбачає сприятливі умови для потенційного створення і розвитку реальних нових проектів як в бізнес сфері, так і в області соціально підприємництва", - стверджує Анна Жарова, співзасновник "Israeli Friends of Ukraine".

Дводенна програма форуму включає в себе лекції, зустрічі та круглі столи з представниками успішних бізнесів з обох країн. На заході будуть представлені підприємства з наступних сфер: IT та інвестиції, медицина, зелена енергія, сільське господарство, туризм, експорт.

Партнери заходу - Stairway soft, A7Conference, UA2EU, IT- Business Week, Digital Ukraine, Cluster Tech, Ukrainian - Israel Business Council, Центр "Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності".

 

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"