ban2

Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру погодження проекту землеустрою

Президент Петро Порошенко підписав закон №180-VIII "Про внесення змін до статті 1861 Земельного кодексу України" щодо спрощення процедури погодження проекту землеустрою".

Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, закон спрощує процедуру реалізації прав громадян на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності.

Крім того, закон унеможливлює затягування процесу погодження проектів землеустрою.

"На сьогоднішній день існує проблема, коли працівники відповідних органів влади затягують погодження проектів землеустрою, вимагають усунення то одних недоліків, то інших, не надаючи повного переліку, який необхідно виправити. Усунення таких недоліків триває роками, громадяни витрачають великі кошти на переоформлення документів та не можуть реалізувати свої права гарантовані Конституцією", - йдеться в повідомленні.

"У зв'язку з цим, дана законодавча ініціатива покликана встановити чіткі вимоги до відповідних органів влади надавати вичерпний перелік зауважень, з метою їх подальшого усунення особами, що подали документи для погодження проектів землеустрою", - пояснили у прес-службі Глави держави.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"