ban2

Генпрокуратура запрошує на роботу всіх охочих

У Генеральній прокуратурі розпочинають етап нових системних реформ, для успішної реалізації яких потрібні люди, які будуть ефективно виконувати поставлені завдання.
Про це 17 березня на брифінгу в Києві повідомив заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе, інформує прес-служба ГПУ.
За його словами таку можливість матимуть усі, хто бажає стати частиною нової прокуратури.
"Будуть прийматися резюме всіх тих, хто зацікавлений у будівництві нової прокуратури, це можуть бути як вже працюючі працівники прокуратури, так і ті, хто ніколи не працював в органах прокуратури", - зазначив він.
Резюме необхідно надіслати до 25 березня цього року за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
За словами Сакварелідзе, наразі відкриті вакансії у таких напрямках як HR, юрист, юрист з публічного права, бізнес-аналітик, сервіс-менеджер, який буде займатися новою громадською приймальнею в прокуратурі та прийомом громадян, потерпілих і свідків, а також спеціаліст зі зв’язків із громадськістю.
Як відомо, 6 березня генеральний прокурор Віктор Шокін та його заступник Сакварелідзе представили громадськості стратегію реформування органів прокуратури України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"