ban2

Дж.Пайєтт сподівається, що Україна зможе залучити інвесторів на конференції 14 липня

КИЇВ. 14 травня. УНН. Посол США Джеффрі Пайєтт висловив сподівання, що Україна зможе покращити законодавство в енергосекторі і під час українсько-американської інвестиційної конференції 14 липня переконати інвесторів вкладати гроші в Україну. Про це він сказав під час Українського нафтогазового діалогу, передає кореспондент УНН.
"Ми чекаємо, що буде проведено україно-американську зустріч і прем'єр-міністр А.Яценюк буде очолювати делегацію і будуть представники нафтогазового сектору і ми сподіваємося, що до того часу, як ми підійдемо до 14 липня, коли Україна зможе представити себе в США. Сподіваємося, до того Рада завершить все і це буде потужний сигнал для американських інвесторів", - сказав посол США.
Він повідомив, що на інвестиційній зустрічі, зокрема, будуть присутні представники американських енергетичних компаній із Техасу та Каліфорнії.
Дж.Пайєтт висловив сподівання, що голова Міненерго Володимир Демчишин, участь якого також запланована під час заходу, зможе розповісти "переконливу історію" щодо можливостей України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"