Україна з початку року купувала європейський газ дешевше ніж російський
- Опубліковано в Економіка
- 0 коментарів
Україна у січні-березні 2015 року імпортувала природний газ з країн Європейського Союзу за середньою ціною $294,88 за 1 тис. кубометрів, а з Російської Федерації - по $355,31 за 1 тис. кубометрів
Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на Державну службу статистики.
За її даними, Україна в першому кварталі імпортувала з ЄС 3,615 млрд куб. м газу на загальну суму $1,066 млрд. Імпорт газу з РФ за звітний період становив 0,925 млрд куб. м на суму $310,4 млн.
Найбільшими постачальниками європейського газу в Україну за січень-березень 2015 року були Німеччина, Норвегія і Угорщина.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ
Схожі матеріали
- Утечка информации о визите ДОПИНГ-офицеров вызвала массовое снятие атлетов с турнира в России
- В целях защиты основ конституционного строя, нравственности, здоровья, прав и законных интересов других лиц, обеспечения обороны страны и безопасности государства россиянам запрещают СМОТРЕТЬ на испанский хамон!!!!
- Для тих, хто каже про мир з росією: «Моторола» витягнув пістолет і вистрелив два рази у голову мого сина, сказавши: «Я его уже вылечил». І засміявся
- Любой товар, купленный у мокшан убивает. Убивает в прямом смысле.
- В России жить — словно спать в гробу

