ban2

Українці Риму пікетували посольство Росії

Українці Риму пікетували посольство Росії 
КИЇВ. 29 серпня. УНН. 28 серпня українці Риму провели маніфестацію під посольством РФ на знак протесту проти російського вторгнення в Україну. Акцію організували Оргкомітет Євромайдан Рим і Конгрес українців Італії, передає УНН.
Присутні тримали плакати англійською та італійською мовами проти путінської агресії в Україні, національну символіку. Вже традиційно, римські автомобілісти активно підтримували протестувальників клаксонами та схвальними вигуками. У своїх виступах італійською мовою активісти розповідали про реальну ситуацію в Україні, про загрозу яку несе путінська політика не лише Україні, а й всій Європі.
"Окремо було висвітлено події вчорашнього вторгнення російської армії на територію України, затримання СБУ російських десантників та офіційної позиції України щодо ситуації на Сході. Час від часу лунали гасла італійською: "Путін, руки геть від України", "Путін - агресор і вбивця!", "Так- миру в Україні!". Окремо,активісти звернулися до представників преси Італії з вимогою об"єктивного висвітлення подій в Україні. Молитовно було вшановано пам'ять Героїв, які віддали життя за волю Батьківщини", - йдеться у повідомленні оргкомітету Євромайдан Рим.
На закінчення двогодинної акції, було зібрано більше 500 євро на потреби армії.
Як відомо, українці Риму проводять постійні акції на підтримку України від початку подій на Майдані, практично щотижня. Наступна маніфестація відбудеться в неділю 31 серпня.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"