ban2

На території 15-ої транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил ЗС України (м. Бориспіль) почався демонстраційний показ відновленого військово-транспортного літака Ан-26, який охрестили "Везунчиком"

На території 15-ої транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил ЗС України (м. Бориспіль) почався демонстраційний показ відновленого військово-транспортного літака Ан-26, який охрестили "Везунчиком"
КИЇВ. 30 серпня. УНН. Сьогодні, в День авіації України, о 10.00 на території 15 транспортної авіаційної бригади Повітряних Сил ЗС України (м. Бориспіль) відбудеться демонстраційний показ відновленого військово-транспортного літака Ан-26. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.
"Завдяки спільним зусиллям особового складу військової частини, представників авіаційних ремонтних підприємств та волонтерів громадського об’єднання “Крила Фенікса”, вдалося підняти в небо літак, який з 2005 року перебував на зберіганні", - йдеться у повідомленні.
У заходах, які відбудуться на території військової частини, візьмуть участь представники Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, особового складу військової частини, волонтерських організацій, авіаремонтних підприємств, місцевих органів влади та самоврядування.
Зазначимо, що вчора у Борисполі відбувся обліт "Везунчика", який називають народним літаком, оскільки кошти на його відновлення збирали волонтери.
"Перший політ, обліт ... Це найважливіша подія в житті кожного літака. Чи могли ми афішувати його? Ні, не могли. Занадто багато "але", занадто багато технічних нюансів, та й авіаційні забобони ніхто не відміняв. Тому відео зльоту і посадки немає. Ми просто боялися включити камеру, Та й не можна цього робити, згідно льотно-технічним віруванням)). І боги авіації почули нас - Везунчик став на крило!" - повідомляється на офіційній сторінці літака у Facebook.
Наразі "Везунчик" вже зайняв місце на стоянці ескадрильї.
"Поруч з такими ж як він трударями Ан-26, поруч з тими, кому він так довго заздрив і про компанії яких навіть не мріяв. Ви всі втілили цю мрію в реальність! Дякуємо" - йдеться у повідомленні.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"