ban2

Біля Артемівська почали будувати гуманітарно-логістичний центр "Зайцеве"

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Поблизу Артемівська почали будувати логістичний центр “Зайцеве” для жителів окупованих територій Донбасу, який відкриють одним з перших 24 серпня на День Незалежності України. Це передає УНН з посиланням на прес-центр Генерального штабу збройних сил України.
“Подібний центр — це обгороджений торговельний майданчик з покращеним покриттям. Сюди будуть підведені всі комунікації, а також можуть бути споруджені тимчасові павільйони”, — повідомив начальник групи цивільно-військового співробітництва сектору “С” полковник Олександр Бондаренко.
Зазначимо, що логістичні центри дозволять створити безпечні умови для постачальників товарів на тимчасово непідконтрольну Україні територію. А також дозволять зменшити черги на контрольних пунктах в’їзду-виїзду, оскільки основна маса громадян, що перетинають ці пункти є “продуктовими туристами”.
Також О. Бондаренко додав, що на таких центрах обов’язково будуть пункти водопостачання та аптеки з необхідними медикаментами, а також пересувні банкомати, щоб люди могли зняти готівку.
Нагадаємо, гуманітарно-логістичні центри в зоні АТО створюються за дорученням Президента України Петра Порошенка між контрольними пунктами в’їзду-виїзду та лінією бойових зіткнень.
Як повідомляв УНН, Президент П.Порошенко заявив, що до 24 серпня відкриються перші логістичні центри неподалік від лінії зіткнення на Донбасі.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"