ban2

Головний герой фільму "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" проходить навчання на рівненському полігоні

РІВНЕ-КИЇВ. 15 серпня. УНН. Київський актор Дмитро Лінартович, який зіграв головну роль в українському фільмі "ТойХтоПройшовКрізьВогонь", проходить підготовку на рівненському полігоні. Цю інформацію кореспонденту УНН підтвердив керівник прес-служби оперативного командування "Захід" Анатолій Прошин.
"Зараз актор проходить загальну військову підготовку. Раніше служив у прикордонних військах. На забезпечення і умови служби не скаржиться. За три тижні буде розподілений у певну військову частину, вочевидь отримає посаду кулеметника", - наголосив А.Прошин.
Коли прийшла повістка актор прийшов у військкомат. Відстрочку Д.Лінартовичу не дали, хоча про це клопотало Державне агентство з питань кіно. Актор якраз знімався в іншому українському фільмі "Толока".
"У нас є інформація, що прохання про відстрочку вже на розгляді в міністра оборони. Але як воно вирішіться - не знаю. Ми йому можемо запропонувати посаду прес-офіцера", - зауважив керівник прес-служби ОК "Захід".
Актор не зміг відповісти, чому не отримав відстрочку. Зараз проходить тактичну та фізичну підготовку. Побутовими умовами на полігоні не роздратований.
"Задовольняюся тим, що є. Приїхав на полігон у футболці, джинсах і мокасинах. Близькі запитують, чи щось потрібно, але відмовляюся. Нині забезпечення військових більш-менш нормальне," – розповів у коментарі УНН Д.Лінартович.
Нагадаємо, Д.Лінартович зіграв роль Івана Додоки у фільмі "ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Багато глядачів полюбили актора саме за цей героїчний образ.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"