ban2

У вересні у Києві презентують Фонд імені Богдана Ступки

У вересні у Києві презентують Фонд імені Богдана Ступки
КИЇВ. 27 серпня. УНН. Презентація фонду ім. Богдана Ступки відбудеться 30 вересня у Києві, передає УНН з посиланням на прес-службу фонду.
Під час презентації будуть представлені засновники, дирекція та програма Фонду, а також Наглядова рада, до якої увійшли авторитетні діячі культури з усього світу.
Головною місією Фонду, за словами засновників, стане підтримка творчої молоді, майстрів сцени, створення артпроектів, популяризація творчої спадщини Богдана Сильвестровича і заснування кіно-театральної премії його імені.
“Фонд — це, в першу чергу, майданчик творчих ініціатив, які презентуватимуть Україну в загальносвітовому контексті. Більше того, я переконаний, що такі організації допоможуть підтримати, а головне, — утримати в Україні таланти”, — зазначив Президент Фонду, народний артист України Остап Ступка.
У Наглядову раду Фонду ввійшли такі всесвітньо відомі діячі культури, як режисер Кшиштоф Зануссі, композитор Гія Канчелі, режисер Віталій Малахов та Дмитро Богомазов, художник Анатолій Криволап, письменниця Марія Матіос, режисер Роберт Стуруа та інші діячі культури та бізнесу.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"