ban2

Волонтери влаштували листування між діаспорою та пораненими бійцями

Волонтери зі США з організації Save Lives Together започаткували проект «Друзі», в рамках якого поранені бійці, що наразі перебувають на лікуванні у госпіталях, можуть переписуватися із українцями діаспори.

Таким чином, сподіваються організатори, захисники України зможуть знайти друзів та отримати підтримку з-за кордону. Про це у коментарі VIDIA розповіла співзасновниця Save Lives Together Антоніна Левчук.

листи бійців (1)

«Нині я привезла з України до США листи від поранених хлопців та дівчат, що зараз лікуються у військовому госпіталі у Києві. Ще маю отримати листи з дніпропетровського та львівського госпіталів. Ідея проекту проста: поранені пишуть листи діаспорі, а потім ми їх передаємо всім бажаючим. Тоді уже сім’ї-волонтери спілкуються з військовими напряму», — пояснила Антоніна.

Вона уже розіслала близько 50 листів від бійців сім’ям української діаспори у США, Франції, Італії, Австрії та Німеччині.

«Це друга партія листів — перша була минулого року перед Різдвом. Тоді хлопці писали листи Санті, а волонтерські сім’ї висилали їм подарунки. І якщо спершу бійці соромились трохи, то цього разу вони прямо на концерті, де роздавали листи, ледь не на колінах починали писати», — каже волонтер.

Зі сторони діаспори інтерес до проекту несамовитий, відзначає дівчина. «У зв’язку з шаленою кількістю бажаючих отримати лист нашою Save Lives Together командою було прийнято рішення, що ця акція буде працювати постійно, і листи будемо отримувати постійно. Тому усі бажаючі отримати лист від Героів пишіть на імейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. » чи заповнити анкету — написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"