ban2

Європейська кіноакадемія збирає кошти для Сенцова

Європейська кіноакадемія збирає пожертвування на підтримку сім'ї Олега Сенцова і для оплати юридичних послуг

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The Hollywood Reporter.

"Настав час збільшити фонд, який ми заснували для підтримки дітей Олега і для оплати юридичних послуг... Європейська кіноакадемія та режисери по всьому світу не здадуться, поки Олег не вийде на свободу й не повернеться у сім'ю", - заявив заступник голови кіноакадемії Майк Дауні.

Представники кіноакадемії закликають жертвувати кошти, писати листи міністрам закордонних справ кожної країни, підписувати петицію та носити наклейку з написом "Звільніть Олега Сенцова".

Протягом кількох останніх днів на підтримку кримського режисера кіноакадемія зібрала понад тисячу підписів під офіційним листом до Володимира Путіна та російської влади з вимогами негайно відпустити Сенцова. У листі також закликають надати режисерові повну реабілітацію та покарати винних у тортурах та незаконному затриманні. Під листом підписалися видатні світові діячі кіно та мистецтва.

Нагадаємо, на закритті кінофестивалю в Сараєво Майк Дауні закликав до звільнення Олега Сенцова. У вівторок російський суд виніс вирок 20 років кримському режисеру та 10 - анархісту Олександру Кольченку.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"