ban2

В Україні стартують військові навчання, в яких візьмуть участь 10 країн

У понеділок, 31 серпня, в Одеській і Миколаївській областях починаються багатонаціональні військові навчання Sea Breeze 2015, які триватимуть до 12 вересня

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на DT.ua.

Командувач 6-м флотом ВМС США віце-адмірал Джеймс Фогго назвав Sea Breeze 2015 "важливою можливістю для співпраці з нашими партнерами і для проведення серйозної підготовки на землі, в повітрі й на морі".

"Я впевнений, що вони дозволять нашим морякам, солдатам, льотчикам і морським піхотинцям обмінятися цінною інформацією, що призведе до зміцнення зв'язків і єдності в регіоні", - заявив Фогго.

В даних військових маневрах візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців з України, США, Болгарії, Німеччини, Греції, Італії, Великої Британії, Румунії, Швеції, Туреччини і Молдови.

Відзначається, що майже кожен третій військовий буде представляти армію США.

Також у навчаннях Sea Breeze 2015 передбачається задіяти понад 150 одиниць бойової техніки - кораблів, підводних човнів, вертольотів, літаків, а також колісної техніки.

Під час морської фази військових навчань будуть проведені операції по відпрацюванню взаємодії на воді, морській блокаді, дій проти підводних човнів і заходам захисту при нападі з боку невеликих кораблів.

Крім цього, під час Sea Breeze 2015 відпрацьовуватиметься взаємодія у повітрі, проведення пошуково-рятувальних операцій, а також тактичних маневрів.

Нагадаємо, на Яворівському військовому полігоні у Львівській області з 20 по 31 липня 2015 року проходили багатонаціональні навчання НАТО Saber Guardian/Rapid Trident-2015.

14 липня командувач сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес заявив, що Сполучені Штати розглядають план розширення підготовки армії України. Вашингтон має намір розширити тренування українських солдатів і проводити підготовку не тільки військовослужбовців Національної гвардії України, але і регулярної армії.

В

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"