ban2

У Нью-Йорку активісти два дні протестуватимуть проти політики Путіна

Упродовж двох днів, 27 і 28 вересня, у Нью-Йорку відбуватимуться акції протесту проти політики президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Радіо Свобода".

У неділю, 27 вересня, демонстранти висловлять свою позицію поблизу місії Росії в ООН. У понеділок, 28 вересня, маніфестанти прийдуть до штаб-квартири ООН у Нью-Йорку в час, коли там запланований виступ президента Путіна на сесії Генеральної асамблеї ООН.

Гасла акції - звільнення політв’язнів, відновлення суверенних кордонів, міжнародний трибунал щодо MH17, заклик до припинення експансіоністської війни Путіна.

"Агресія, продемонстрована Росією під час недавніх вторгнень в Україну і Грузію у спробі силою перекроїти карту Європи, - відкритий виклик самим основам міжнародного права і демократичних цінностей. Весь нинішній розвиток націй, які стали жертвами російської та радянської експансії, тепер у небезпеці", - йдеться у зверненні активістів.

Більшість учасників запланованої акції складають представники української діаспори США.

Щорічні збори Організації Об’єднаних Націй протягом цього тижня відвідує значна кількість світових лідерів, серед яких - Папа Римський, лідери Росії, Китаю, Ірану та Німеччини. Путін, як очікується, виступить 28 вересня і говоритиме про Сирію і необхідність об’єднатися для боротьби з тероризмом.

Цього року ООН відзначає 70-ту річницю від створення цієї міжнародної організації.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"