У Петербурзі відбувся мітинг на підтримку Савченко
- Опубліковано в Патріотизм
- 0 коментарів
У Санкт-Петербурзі приблизно 30 осіб вийшли на Невський проспект із гаслами звільнити Надію Савченко. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Радіо Свобода"
Понад 30 активістів вийшли на центральний у Петербурзі Невський проспект з вимогою звільнити українку Надію Савченко. Учасники зазначили, що їхня акція – це незалежна ініціатива небайдужих громадян.
За словами мітингувальників, її головний сенс – підтримати рішучий і категоричний ультиматум російській владі, що його висловила у своєму останньому слові Надія Савченко. Текст цього останнього слова, яке українка не змогла виголосити на суді, активісти роздавали перехожим як летючки.
Нагадаємо, сьогодні у столиці України близько тисячі громадян вийшли підтримати звільнення української льотчиці.
- Джерело інформації: Еспресо.ТВ

