ban2

Біля Слов’янська відкрили меморіал льотчикам ЗСУ, які пожертвували собою

У селі Пришиба біля Слов’янська відбулось відкриття меморіалу загиблим над Слов’янськом льотчикам, зазначається у спільноті «Слов’янськ».

Сьогодні на місці, де був збитий розвідувальний літак Збройних сил України Ан-30Б, на борту якого перебувало 8 членів екіпажу зібралася чисельна кількість людей — відбулось урочисте відкриття меморіалу загиблим над Слов’янськом льотчикам «Скорботний янгол».

На місці, де впав літак, встановили меморіал «Скорботний янгол», який буде усім нагадувати про ту страшну подію, яка сталася два роки тому: 6 червня 2014 року о 17:00 в літак, на борту якого перебував вантаж виключно невійськового характеру, потрапила ракета.

Літак підкинуло вгору на сотню метрів, льотчики не відразу зорієнтувалися, оскільки від удару повилітали зі своїх крісел. Командир Костянтин Могилко відразу передав всю інформацію в штаб ВПС ЗСУ і наказав команді покинути повітряне судно. Сам же Могилко до останнього моменту намагався вирівняти літак, посадити його. Перед командою став вибір: або негайно покидати борт і тим самим направити літак на житлові квартали Слов’янська або докласти всіх зусиль задля відведення Ан-30Б від міста і можливо пожертвувати своїми життями. Льотчики вибрали другий варіант.

В результаті трагедії загинули п’ятеро героїв: командир Костянтин Могилко, оператор Сергій Камінський, борттехнік Павло Дришлюк, механік Олексій Потапенко і радист Володимир Момот.

Свою щиру вдячність та слова жалю висловили жителі села Пришиб, які стали свідками трагедії того дня.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"