ban2

Слов'янськ та Краматорськ відзначають другу річницю визволення від бойовиків

Слов'янськ та Краматорськ сьогодні, 5 липня, відзначають другу річницю визволення від бойовиків. До другої річниці визволення Краматорська від проросійських бойовиків в містах пройде низка святкових заходів. Про це повідомляє Управління інформаційної політики та з питань преси Донецької облдержадміністрації.

Сьогодні з ранку до каплиці, встановленої напередодні на горі Карачун, приходять жителі Слов'янська, щоб покласти квіти в пам'ять про загиблих під час визволення міста.

В урочистих заходах беруть участь міністр МВС Арсен Аваков, командувач Нацгвардією Юрій Аллеров, голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, заступник командувача Національної гвардії України Валерій Рудницький, голови управлінь Нацполиции Донецької та Харківської областей В'ячеслав Аброськін і Анатолій Дмитрієв.

Святкові заходи в Слов'янську пройдуть на Соборній площі з 10:00 до 19:00. У місті відбудеться парад оркестрів, фото-виставка, святковий концерт. Також будуть встановлені благодійні намети з безкоштовним частуванням для дітей.

У Краматорську пройде футбольний турнір, автопробіг, покладання квітів та святкові концерти за участю таких естрадних виконавців і шоуменів, як Олександр Педан, Андрій Джеджула, Вадим Олійник, Фоззі, Олександр Ярмак, Микола Коваль, брати Борисенко та інших.

О 20.00 на площі Миру в Краматорську відбудеться концерт переможниці Євробачення-2016, української співачки Джамали.

На охорону публічної безпеки під час всіх святкових заходів в Краматорську, у тому числі концерти Джамали, крім краматорських поліцейських додатково задіяні співробітники сусідніх Бахмутського і Покровського відділів. Всього в Краматорську на охорону громадського порядку задіяно 400 поліцейських.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"