ban2

У Маріуполі "Перший дзвоник" перетворився на парад вишиванок

Головне свято "Першого дзвоника" у Маріуполі відбулось у спеціалізованій школі №66, яка за навчальний рік має стати першою опорною у місті. Модернізацію школи куруватиме особисто глава Донецької ОДА Павло Жебрівський, передає кореспондент Depo.Донбас.

Свято у цій школі з українською мовою навчання мабуть встановило маріупольській рекорд по кількості вишиванок та кольорів національного прапору на вбраннях учнів, батьків та вчителів. А Гімн України, яким відкрили свято, співали навіть першокласники. На вході у школу вишикувався почесний караул.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко, як почесний гість, поділився російською мовою своєю асоціацією із першим травня: "Если в нашем городе звучит первый звонок, значит в городе - мир и стабильность".

Також прибулий на свято заступник глави Донецької ОДА Віктор Ремський у свою чергу українською привітав дітей та батьків із тим, що вони обрали школу саме з українською мовою навчання, що додасть балів учням потім, при складанні іспитів у виші.

Ця школа має найкращі показники у Маріуполі та обрана для пілотного проекту по створенню першої у місті опорної школи. Поки що бюджет складає 66 мільйонів гривень, але може корегуватися. Реконструкція має зайняти 8-10 місяців. За словами Бойченка, вже наступного тижня планується визначення підрядчика, і з кінця вересня мають початись роботи.

"Це мега-проект... який дасть можливість отримати кращу школу не тільки для Маріуполя, а й для всієї країни", - вважає мер. "Тут мають бути суперові спортивні зали, музикальні класи, кабінети фізики і хімії з окремими лабораторіями. Тобто буде надзвичайно сучасна школа", - впевнений Ремський.

Але ж ремонтні роботи можуть завадити навчальному процесу. Бойченко каже, що подібна ситуація вже прорахована. "Ми почнемо з одного крила, плавно будемо переходити в інше. Якщо буде необхідність, сусідні школи готові прийняти учнів, якщо буде зовсім важко і ми не зможемо забезпечити якісне навчання", - запевняє він.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"