ban2

Українські діаспоряни передали гуманітарну допомогу на схід

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Українські діаспоряни з Португалії, Іспанії й Німеччини передали гуманітарну допомогу українським бійцям на схід України. Окрім того, вони подарували мікроавтобус батальйону «Січ» для перевезень речей першої необхідності, повідомляє УНН з посиланням на "Радіо Свобода".

За словами голови Асоціації українців Португалії Павла Содохи, вантаж був зібраний за тиждень, а доставлений у Київ за три дні. Збирали все: від форми, аптечок і військового взуття до кави й дитячих малюнків.

“Військові рюкзаки, теплі куртки і основне — це ми закупили утеплену військову форму, яка не промокає. Крім того, є каремати, утеплене військове взуття, яке нам передали наші побратими з Мадриду”, — розповідає Содоха.

Окремо діаспоряни зібрали партію медичного препарату “Целокс”, який призначений для порятунку людського життя у випадках артеріальних або венозних кровотеч.

Особливість цього порошку полягає у миттєвій зупинці кровотечі. Наразі цей препарат в Україні не продається. Гуманітарну допомогу і ключі від авта Павло Содоха передав бійцям батальйонів “Донбас” і “Січ”, які доставлять вантаж на схід України.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"