ban2

Франція дала гуманітарку 11 лікарням Дніпра, де лікують бійців АТО

14

11 лікарень Дніпропетровщини, де лікують поранених бійців, отримали гуманітарну допомогу з Франції від доброчинного фонду "Асоціація медичної та благодійної допомоги Франція – Україна"
У середу вручили таку допомогу 11-й лікарні – базовому військовому шпиталю у Дніпрі, повідомляє "Радіо Свобода".

Цю партію гуманітарної допомоги оцінюють у 10 тис. євро. Як розповіли у шпиталі, гуманітарний вантаж складається з багатофункціональних лікарняних ліжок для пацієнтів, матраців, тумбочок та телевізорів.

Засновницею Асоціації "Медична і благодійна допомога Франція – Україна" є колишня українка, уродженка Дніпра, що зараз мешкає у Франції, Діана Долс.

Попередні гуманітарні вантажі, вагою в десятки тонн, були теж доправлені до медзакладів, де рятують поранених на Донбасі бійців. Загальна сума гуманітарної допомоги – понад 100 тис. євро.

Тепер у планах доброчинників придбання томографів та іншого сучасного медичного обладнання для лікування поранених.

"Є такий мобільний рентген-апарат, який наводиш на пацієнта і прямо на операційному столі бачиш кулю чи інше чужородне тіло в кістці. Шпиталь передусім потребує такого обладнання, і ми його пообіцяли", – сказав куратор проекту Олександр Коломійцев.

З початку бойових дій на Донбасі Дніпро прийняло понад 10 тисяч поранених українських військових. Зокрема, в обласній офтальмологічній лікарні Дніпра пролікували близько 350 українських бійців, які зазнали ураження очей, зробили кілька унікальних операцій видалення осколків й відновлення зору.
Близько 7 тисяч поранених прийняв військовий шпиталь. Зараз у військовому шпиталі лікується понад 250 військових.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"