ban2

Пісні війни. У Львові боєць АТО заспівав разом з американською виконавицею

Співачка своїми концертами збирає кошти для українських бійців. У львівському проекті "Пісні війни", де спільно з відомими виконавцями композиції виконують бійці АТО, разом заспівали військовий пілот та американська виконавиця. Співачка Аничка та колишній боєць АТО Сергій Тітаренко записали пісню, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Українка за походженням Аничка зараз живе в Америці, де своїми концертами збирає кошти для українських бійців. Сергій став одним з військовослужбовців, якому вона допомогла після тяжких поранень пройти реабілітацію у США. У лікарняній палаті колишній льотчик писав вірші. Один з них і дав почитати Аничці, яка написала на них музику.

"Коли Сергій мені вислав, я пригадую, що готувала сніданок і так стала, а воно мені почало співатися. Тоді швиденько побігла, взяла диктофон і записала", - прокоментувала співачка. Організатори проекту "Пісні війни" запропонували Сергію виконати композицію в дуеті з Аничкою. За словами військового пілота, ця пісня – звертання до людей, які втомилися від війни.

"Тобі йдуть мурашки по шкірі. Ти розумієш, що якщо цю пісню зробити на професійній студії, в дуеті з відомим артистом, професійним, то напевне ті пісні, якщо вже від початкової версії ти віриш і ти вражаєшся від неї, то напевне в професійній версії вона так само справить дуже сильне враження", - зазначила Галина Гузьо, координатор проекту "Пісні війни".

Пісня Сергія Тітаренка та Анички – це уже сьома композиція, яку записали в проекті "Пісні війни". Альбом планують презентувати цього року в день захисника України. Організатори сподіваються що на час прем'єри пісні про війну прозвучать уже в мирній країні.

Media

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"