ban2

Працівники Оболонської РДА перерахували одноденний заробіток на потреби ЗСУ

Працівники Оболонської РДА перерахували одноденний заробіток на потреби ЗСУ
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Працівники структурних підрозділів Оболонської райдержадміністрації перерахували одноденний заробіток на рахунок Міністерства оборони України для потреб Збройних Сил України. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.
Так, зібрано 38 тисяч гривень для матеріального забезпечення військовослужбовців та закуплено бронежилети, надана адресна матеріальна допомога в розмірі 9-ти тис. гривень на лікування військовослужбовців-мешканців Оболонського району. На даний час робота зі збору коштів продовжується.
Окрім того, первинною профспілковою організацією Оболонської райдержадміністрації організовано збір теплих речей для військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції.
Керівництво райдержадміністрації систематично проводить зустрічі з представниками волонтерських організацій, які надають допомогу військовослужбовцям. У районі створено Міжвідомчу координаційну комісію, що надаватиме допомогу сім’ям, члени яких є учасниками антитерористичної операції, та сім’ям, переміщеними з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та зони проведення антитерористичної операції.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"