ban2

У містах України одночасно запалять викладені свічками тризуби

У містах України одночасно запалять викладені свічками тризуби
КИЇВ. 5 листопада. УНН. У суботу, 8 листопада, на центральних площах міст України проведуть акцію, що має об’єднати населення навколо ідеї захисту України та підтримати бойовий дух воїнів АТО, передає УНН з посиланням на повідомлення організаторів акції.
Людей-учасників акції запрошують прийти на центральну площу свого міста о 18.00, вдягнувши на руки жовті пов’язки, як в українських воїнів АТО, на яких написано “Україна — це Я”.
Учасники зможуть передати волонтерам принесені з собою на Акцію символи підтримки для бійців листи, обереги тощо.
О 18.30 одночасно по усій країні люди запалять великі, викладені зі свічок на площах герби України як символ солідарності з загиблими та воюючими воїнами АТО та як символ гарячого українського серця.
Учасники акції, приєднатися до яких може будь-хто, колективно складуть обітницю єдності на захист України. “В обітниці стверджують позицію „Україна — це Я“, співають державний гімн України”, - зазначили організатори.
Окрім цього, до 19.00 та протягом дня люди мають можливість на центральній площі свого міста підписати на цілісному полотні ватману обітницю єдності — “Україна це Я”. Копії підписаних обітниць з усіх міст будуть передані російським опозиціонерам для оприлюднення в Росії.
Акція буде благодійною ще й тому, що під час підготовки, проведення та по закінченню люди зможуть придбати сувенірну продукцію, кошти від продажу якої підуть на допомогу воїнам АТО.
Акція залишиться не лише в пам’яті учасників. Її у різних містах України зафіксують із супутника та квадрокоптерів, а з цього фотоматеріалу виготовлять плакат єдності для бійців.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"