ban2

Мер Івано-Франківська передав автомобіль швидкої меддопомоги для батальйону Нацгвардії

Мер Івано-Франківська передав автомобіль швидкої меддопомоги для батальйону Нацгвардії
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 5 листопада. УНН. Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус сьогодні передав для 4-го батальйону Національної гвардії України автомобіль швидкої медичної допомоги, який доправили із Німеччини, передає корреспондент УНН.
Автомобіль придбала за власні кошти сім’я Анушкевичусів, однак суму мер не назвав.
Командир батальйону Сергій Шуляк зазначив, що такий автомобіль батальйону дуже потрібен, адже під час перебування в зоні АТО було поранено шість бійців. За його словами, придбана карета швидкої меддопомоги в повному робочому стані, оснащена всім необхідним для оперативної допомоги: апаратом штучного дихання, дефібрилятором, ношами, кисневим балоном тощо.
С.Шуляк розповів, що в зоні АТО для доставки хворих та евакуації поранених бійців батальйону викликали швидку медичну допомогу із м.Попасна, де дислокувалися. Однак за два тижні до ротації під час мінометного обстрілу там всі швидкі були знищені. В останні тижні, пояснив командир, найближча “швидка” були в Артемівську, “А це — година їзди. Для пораненого бійця цей час може коштувати життя”, — відмітив С.Шуляк.
Бійці 4-го батальйону повернулися із зони АТО на місце постійної дислокації в Івано-Франківськ 6 жовтня. Незабаром вони знову вирушать на ротацію.
Для батальйону Івано-Франківська міська рада планує передати ще автомобіль УАЗ.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"