ban2

До України прибуло 40 вантажівок з житловими модулями від уряду Німеччини

До України прибуло 40 вантажівок з житловими модулями від уряду Німеччини
КИЇВ. 10 листопада. УНН. Уряд Німеччини продовжує доставляти до України гуманітарну допомогу для тимчасово переміщених осіб. Сьогодні, 10 листопада, до України прибуло ще 40 вантажівок з житловими модулями. Про це УНН повідомилиу прес-службі ДСНС.
"Одразу після проходження митниці вантажівки були доправлені до Харкова та Запоріжжя, де продовжується будівництво транзитних містечок. Таким чином до Запоріжжя наразі прибуло 15 вантажівок з житловими модулями і до кінця дня прибуде ще 10 фур. До Харкова вже доставлено 8 вантажівок і завтра очікується прибуття ще 7 фур”, - повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.
Він зазначив, що зокрема у Запоріжжі безпосередньо на місці облаштування транзитного містечка нині проводиться розвантаження боксів з житловими модулями. Містечко буде під’єднане до мереж електро- та водопостачання, каналізації. До монтажу залучена фірма-підрядник та німецькі інженери, споруджуються містечка за рахунок іноземних інвесторів.
“Упродовж жовтня підрядні будівельні організації проводили роботи з підготовки земельної ділянки під установку житлових модулів. Представники Німецької організації, відповідальні за будівництво, вже побували на місці облаштування містечка у Запоріжжі та зазначили, що місце для встановлення модульних будинків обрані дуже вдало. Земельна ділянка площею 1,12 га, розрахована на проживання 500 осіб. Упродовж двох днів буде завершено проектування мереж. Ми маємо два типи будинків: перші розраховані на короткочасне проживання, інші – для середньострокового проживання. На території містечка також планується будівництво двох дитячих майданчиків”, - сказав голова Служби.
Сергій Бочковський зауважив, що 17 жовтня до Запоріжжя вже прибули 8 машин гуманітарного вантажу з Німеччини. До складу гуманітарної допомоги, окрім медобладнання, одягу та інших речей першої необхідності, увійшла побутова техніка та обладнання для монтажу транзитних містечок, облаштованих для проживання у них взимку.
Голова Служби зазначив, що сьогодні вантажівки з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини прибули також до Харкова - 17 фур, 8 з яких - з житловимимодулями. До Харкова прибуло також і 9 вантажівок із стаціонарними та розкладними ліжками, матрацами, меблями, ковдрами, дитячим та дорослим одягом і взуттям, столовим приладдям, холодильниками, побутовою технікою та іншими речами першої необхідності. Ці вантажівки розвантажено на складах селища Васищево Харківського району. В подальшому вона розподілятиметься представниками Товариства Червоного Хреста спільно з обласним державними адміністраціями в Україні між внутрішньо переміщеними особами.
“Наразі на будівельному майданчику у Харкові триває процес розвантаження фур та продовжуються будівельні роботи. Частину технічного обладнання для побудови транзитного пункту ми вже отримали раніше. На початку жовтня до Харкова прибули 16 вантажівок із гуманітарною допомогою та 5 вантажівок з житловими модулями. Нині співробітники Товариства Червоного Хреста організовують видачу теплого одягу та інших речей першої необхідності, а також побутової техніки для модульних будинків”, - зазначив Сергій Бочковський.
Нагадаємо, наразі у трьох областях України – Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській – проводяться підготовчі роботи для спорудження транзитних містечок із будинків модульного типу, що надані Урядом Німеччини. Зокрема, у Харківській області (м. Харків) підготовлено земельну ділянку загальною площею 1 га, та встановлено 1 модульний будинок, розрахований на 32 особи. У Запорізькій області (м. Запоріжжя) ведуться інженерні роботи по підготовці ділянки загальною площею 1,12 га. У Дніпропетровській області проводяться інженерні роботи по підготовці ділянки загальною площею 5,17 га (м. Дніпропетровськ – 0,72 га, Дніпродзержинськ – 0,8 га, м. Кривий Ріг – 1,85 га, м. Павлоград – 1 га, м. Нікополь – 0,8 га).
Загалом, до Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, станом на 11 листопада, буде доставлено вже 88 вантажівок гуманітарної допомоги від ФРН, серед яких – 45 вантажівок з житловими модулями.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"