ban2

Рятувальники доставили на Донбас близько 400 тонн гуманітарної допомоги

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Рятувальники ДСНС України доставили на Донбас близько 400 тонн гуманітарної допомоги. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС.

У серпні цього року прийнято Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р “Про виділення коштів на придбання товарів першої необхідності для населення, яке проживає на територіях проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях”, відповідно до якого Державній службі України з надзвичайних ситуацій з держбюджету виділено 10 000 000 грн для забезпечення першочергових потреб людей.

Протягом цього часу рятувальники з різних областей держави закупляли та доправляли до міст Маріуполя та Краматорська Донецької області та міста Сєверодонецьк Луганської області продукти харчування та речі першої необхідності.

До складу гуманітарних вантажів входили: продукти харчування (крупи, макаронні вироби, консерви, згущене молоко), дитяче харчування (молочні каші, пюре для дітей, соки), речі першої необхідності (ковдри, матраци, подушки) та дитячі засоби гігієни.

Рятувальники розвантажували фури на складах і в подальшому обласні державні адміністрації розповсюджували гуманітарну допомогу серед населення.

Сьогодні, 14 листопада жителі Краматорська Донецької області отримали завершальні 26 тонн гуманітарної допомоги від рятувальників ДСНС України. 2 вантажівки з продуктами харчування та речами першої необхідності були придбані київськими рятувальниками на кошти, виділені Урядом України для забезпечення першочергових потреб людей.

Рятувальники доставили для людей продукти харчування, ковдри, матраци та подушки. Наразі гуманітарну допомогу розвантажують на складах і в подальшому працівники Донецької ОДА розповсюдять цю допомогу серед жителів регіону.

Таким чином, вже акумульовано всі кошти, що були виділені Урядом України Державній службі України з надзвичайних ситуацій - 10 млн грн. За цей період рятувальники з різних областей держави закупили та доправили до міст Маріуполя та Краматорська Донецької області більше 230 тонн гуманітарної допомоги.
Враховуючи гуманітарну допомогу, яку рятувальники доправляли також до Луганської області, на кошти, виділені з держбюджету, рятувальники вже доставили близько 400 тонн продуктів харчування та речей першої необхідності.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"