ban2

Жінки з Київського СІЗО розпочали в'язати військовослужбовцям в зону АТО теплі шкарпетки


КИЇВ. 25 листопада. УНН. Підслідні жінки, які тримаються в Київському слідчому ізоляторі виявили бажання допомогти військовослужбовцям, які на теперішній час знаходяться в зоні АТО, та долучилися до акції “Зв’яжи шкарпетки — подаруй тепло!”. Про це УНН повідомили у прес-службі ДПтС України у Києві та Київській області.
Громадська рада при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області забезпечила жінок нитками та впродовж тижня жінки зв’язали вже близько 10 пар шкарпеток. Тільки є одна відмінність, те що підслідним жінкам заборонено мати колюче-ріжучі предмети, тож вони знайшли вихід й в’яжуть вироби на стержнях для кулькових ручок.
Заступник начальника слідчого ізолятору із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко зазначає, що жінки, які на теперішній час опинилися в стінах СІЗО із задоволенням в’яжуть шкарпетки для військовослужбовців, це сприяє їх занятості, так вони відволікаються від своїх буденних проблем.
Найближчім часом Голова Громадської ради при управлінні О.Борисова передасть шкарпетки волонтерам, які безпосередньо їх доставлять військовослужбовцям.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"