ban2

У Рівному розпочали виробництво маскувальних халатів для військовихКИЇВ. 25 листопада. УНН. У Рівному волонтери розпочали виробництво маскувальних халатів для військових. Про це УНН повідомили у прес-службі Міноборони.
Волонтери групи “Допомога армії — Рівне” запустили виготовлення зимових маскувальних халатів для військовослужбовців, які виконують завдання в рамках проведення антитерористичної операції на сході України. Спеціально для цього на благодійні внески від небайдужих громадян вони придбали велику партію тканини. Громадські активісти також взяли на себе крій та пошиття халатів.
"Готова перша партія маскувальних халатів кількістю 40 штук. В майстерні серед весільних суконь дівчата займалися розкроєм та пошиттям. Плануємо виготовляти кілька десятків халатів щодня, — повідомила волонтер Алла Семенюк. — Там неймовірна аура та багато неодружених дівчат. Майбутні наречені турботливо, старанно та з вірою в перемогу зробили це для наших хлопців за один день. Тільки поверніться живими — ми Вас чекаємо!", — наголосила волонтер.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"