ban2

З Прикарпаття відправили на Луганщину 8 тис. україномовних книг


ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-КИЇВ. 26 листопада. УНН. Сьогодні з Івано-Франківська на Луганщину відправили вантаж, серед яких 8,2 тис. україномовних книг - найбільш популярних у Західній Україні наукових, історичних, художніх, дитячих та сучасних видань, передає кореспондент УНН.
Як повідомила директор Івано-Франківської обласної наукової бібліотеки ім.І.Франка Людмила Бабій, книжки зібрали у рамках акції “Книжкові мости єднають серця”, ініційованої ОДА з метою наповнення фондів бібліотек на Сході країни україномовною літературою. До участі в акції долучилися місцеві органи влади, громадські організації, школи, бібліотеки та видавництва Прикарпаття.
Вантаж у Сєвєродонецьк доставлять активісти місцевої Самооборони. За словами координатора Самомоборони Івано-Франківська Юрія Лоп’янецького, разом з книгами активісти везуть і допомогу для жителів Сходу.
“Крім книг, ми веземо і харчі, і одяг, є навіть дитячі речі. Ми маємо заїхати в один із сиротинців, який був вивезений з Луганська. У нас є трошки речей для дітей, теплі ковдри. Є гуманітарна допомога, десь в районі 80-100 мішкі речей, які принесли жителі Прикарпаття для допомоги людям, які на Сході втратили житло і майно. Такий маленький теплий привіт від Івано-Франківської області”, — розповів Юрій Лоп’янецький.
За даними Івано-Франківської ОДА, загалом у ході акції “Книжкові мости єднають серця”, яка тривала протягом жовтня, було зібрано понад 9 тис. україномовних книг, із них 1,1 тис. примірників уже доставили у Слов’янськ.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"