ban2

Студенти-іноземці у Сумах зібрали теплі речі для військових в АТО


КИЇВ. 27 листопада. У Сумському державному університеті студенти-іноземці провели благодійну акцію на допомогу воїнам, які задіяні в АТО, повідомляє УНН з посиленням на прес-службу оборонного відомства.
У Сумському державному університеті студенти-іноземці провели благодійну акцію на допомогу воїнам, які задіяні в АТО. Зокрема, в одному з гуртожитків навчального закладу вони зібрали теплі речі для військових реактивної артилерійської частини.
Акцію ініціював відділ закладу по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках за безпосередньої участі голів земляцтв іноземних студентів.
Відгукнулися на підтримку військових близько 100 осіб — студенти з Іраку, Нігерії, Палестини, Туркменістану, Узбекистану, Судану, інших країн. Студенти протягом тижня збирали теплі речі, після чого передали зібрані речі сумським волонтерам.
Окрім того, студенти разом з волонтерами обговорили черговий етап гуманітарної допомоги. Цього разу медичної. Перелік медикаментів, необхідних для лікування сумських військовослужбовців, зараз вивчається студентами іноземного факультету. Тож незабаром у Сумському державному університеті стартуватиме збір коштів на придбання ліків для поранених бійців в зоні АТО.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"