ban2

Грузія долучиться до гуманітарної допомоги для Луганська, бо сама постраждала від агресора

Грузія повністю підтримує Україну в боротьбі за незалежність.

Президент України Петро Порошенко телефоном поспілкувався із президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі. Про це ТСН повідомили у прес-службі глави держави.

Президент Грузії висловив готовність долучитись до міжнародної гуманітарної допомоги, оскільки Грузія в минулому також стала об'єктом агресії та розуміє складність ситуації, в якій опинилась Україна. Президент Грузії висловив занепокоєння ситуацією на Донбасі і просив прийняти від імені народу Грузії слова співчуття з приводу людських жертв в Україні. Він також заявив, що Грузія повністю підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет.

Президент України від імені українського народу подякував Георгію Маргвелашвілі за підтримку. "Ми цінуємо підтримку Грузії - як в двосторонньому форматі, так і в рамках міжнародних організацій. Для нас Грузія була і залишається партнером", - наголосив президент України. Петро Порошенко також додав, що Україна зацікавлена в обміні досвідом грузинських реформ. Глава держави заявив, що в обох країн існують спільні виклики, але також є і схожі завдання, зокрема, імплементація угоди про асоціацію з ЄС.

Співрозмовники домовились продовжити діалог на початку вересня в рамках саміту НАТО у Ньюпорті.

Більше читайте тут: tsn.ua

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"