ban2

У Міноборони нагородили медика за евакуацію протягом 4 діб понад 600 поранених з Іловайського котла


КИЇВ. 29 листопада. УНН. Сьогодні, 29 листопада, в Міністерстві оборони України нагородили капітана медичної служби Андрія Садовника, який у складі 61-ого мобільного госпіталю протягом чотирьох діб евакуював понад 600 поранених та полонених українських військовослужбовців з Іловайського котла, передає УНН з посиланням на прес-службу Кабміну.
Так, за виявлений героїзм під час виконання спеціальних завдань у ході проведення АТО, зразкове виконання військового обов’язку, вірність Військовій присязі та військовий професіоналізм заступник Міністра оборони України — керівник апарату Петро Мехед вручив капітану медичної служби Андрію Садовнику заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України медаль “Знак пошани”.
“Я перебував у складі групи, яка протягом чотирьох діб евакуйовувала та надавала допомогу тим, хто був поранений або потрапив до полону під час виходу сил АТО з оточення в районі Іловайська і Старобешево. У моїй колоні лікарем за фахом був лише я. Згодом в останній день евакуації мені допомагав земляк-одесит медик Юрій Марченко. Про нагороди тоді навіть не замислювався, прагнув лише допомогти своєму народу, своїй країні, в якій сьогодні доволі непроста ситуація”, - розповів Андрій Садовник.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"