ban2

На Житомирщині 17-річний юнак врятував чоловіка, який провалився під кригу


КИЇВ. 29 грудня. УНН. На Житомирщині 17-річний юнак врятував чоловіка, який провалився під кригу. Про це УННповідомили у прес-службі УДСНС у Житомирській області.
28 грудня о 14:52 рятувальникам м. Коростеня надійшло повідомлення про те, що серед річки Уж потребує допомоги чоловік, який провалився крізь лід у воду. До служби порятунку “101” зателефонувала мешканка квартири 9-ти поверхового житлового будинку, що знаходиться поруч із річкою.
Прибувши на місце події, рятувальники застали потерпілого вже на березі. Ним виявився місцевий 65-річний мешканець, який вирішив не долати шлях до містка, а перейти на інший бік річки по льоду. Крига під його ногами провалилася за декілька метрів до берега і чоловік почав тонути. В цей час на відстані декілька десятків метрів по містку, що з’єднує береги річки, проходив місцевий 17-річний юнак, який почув крик про допомогу. Хлопець миттєво кинувся на допомогу. Він виламав велику гілку та, ризикуючи своїм життям, поповз по кризі на животі до потерпілого. За допомогою він палиці витягнув чоловіка на берег.
Прибулі за викликом рятувальники допомогли перевдягнутися потерпілому, а також напоїли його гарячим чаєм. Надзвичайники спільно із працівниками швидкої допомоги доставили чоловіка до центральної міської лікарні, де йому поставили діагноз: загальне переохолодження тіла. Після наданої першої медичної допомоги потерпілий відмовився від подальшої госпіталізації.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"