ban2

Прапор України, встановлений росіянином в новорічну ніч у Криму, виставили на аукціон

Український державний прапор, встановлений росіянином в данину поваги до всього українського народу в новорічну ніч-2015 на вищій точці Криму - горі Роман-Кош, виставлений на благодійний аукціон до 29 січня 2015 року

Про це у своєму мікроблозі "Твиттер" написав Олександр Полтавський, який встановлював прапор, повідомляє Еспресо.TV.

"Прапор пробув найвищою точкою Криму з 31.12.2014 року 23:42 до 1.1.2015 року 0:42 за Києвом. Можливо, коли-небудь, цей Прапор стане дуже дорогою, в буквальному сенсі, реліквією, ...не знаю куди поверне Історія... але зараз, поки живий і в мене його не забрав, хочу продати майбутню реліквію в благодійних цілях...", - написав Полтавський.

Всі гроші від аукціону, як стверджує активіст, підуть на цукерки та фрукти (апельсини, мандарини) для дітей одного з дитячих інтернатів Криму.

"Обіцяю ні копійки собі не взяти, роздати все особисто в руки дітям і повністю публічно відзвітувати в Інтернеті. Це мені буде дуже приємно", - зазначив Полтавський.

Нагадаємо, у новорічну ніч-2015, в анексованому Криму, на найвищій точці, було встановлено український прапор. Його поставив росіянин Олександр Полтавський.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"