ban2

У Варшаві назвали парк на честь Н.Савченко

КИЇВ. 19 січня. УНН. У Варшаві парк неподалік посольства Росії назвали на честь ув'язненої української льотчиці Надії Савченко. Відповідні зміни вже з'явились на картах Варшави в Google, повідомляє УНН.
Парк імені Н.Савченко розташований між двох будівель посольства Російської Федерації. Його офіційне закладення заплановано на 26 січня.
Нагадємо, як повідомляв раніше УНН, народний депутат Надія Савченко була викрадена російськими спецслужбами і доставлена на території Росії, де утримується в СІЗО. Їй інкримінують причетність до розстрілів російських журналістів.
З 13 грудня 2014 року Н.Савченко голосила голодування на знак протесту проти незаконного утримування за гратами та ненадання належної медичної допомоги.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"