ban2

Група «Файні люди» створюється для координації свою діяльності диванної сотні, розробляння та впровадження корисних проектів як у фейсбуку так і в РЕАЛІ. Також будемо співпрацювати з іншими суспільними ініціативами

ГРУПА ФАЙНІ ЛЮДИ: приєднуємося!!!!! та поширюємо!!!

Група «Файні люди» створюється для координації свою діяльності диванної сотні, розробляння та впровадження корисних проектів як у фейсбуку так і в РЕАЛІ. Також будемо співпрацювати з іншими суспільними ініціативами. Все для того щоб Україна стала ще кращою, ще щасливішою.

Дана група це фактично кухня, моговий штурм по народженню та впровадженню проектних ініціатив. Адже разом ми сила і якщо НЕ ми то хто ж?
Хто може бути членом групи: ВСІ кому НЕ байдужа Україна. Ви можете жити на Марсі, розмовляти на марсіанській мові – мова не має значення. Гугл перекладе. Проте бажано писати українською чи російською – тому що не то що ми, а навіть гугл НЕ перекладе. Вік: будь-який. Політичні погляди та віра: будь-які. Всі МИ різні, а Україна одна.

Група поки секретна. Далі побачимо. СЕКРЕТНІСТЬ для того щоб я зрозумів з ким ми будемо працювати. ЦЕ група РОБОЧА, НЕ хочться, щоб всі бачили як ми сваримося та миримся. Це просто кухня щоб не всі бачили 

Як стати членом групи: В БУДЬ-ЯКІЙ формі написити мені в чат (приват, лічку – це те саме), та повідомити, чим ви можете допомогти та які у вас ідею. Допомога може бути різна – від витрачання 30 хв в день чи тиждень у фейсбуку - до виконання проектів, від порад - до конструкційної критики, від зв’язків - до інформаційної підтримки. Приєднуємося!

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"