ban2

"Квартал 95" разом з бійцями співав пісеньку про Путіна на Сході України. Учасники студії перерахували на підтримку українських військових мільйон гривень.

зону АТО приїхали учасники популярного комік-гурту "Вечірній квартал", йдеться сюжеті ТСН. Ранок Спочатку вони відвідали блокпости біля міста Маріуполь, де особисто подякували воякам за мужність та захист України. Разом виконали популярну пісню про президента Росії, а увечері на військовій базі влаштували концерт для бійців нацгвардії та добровольчих батальйонів "Азов", "Донбас", "Дніпро" та "Шахтарськ".

Послухати їх прийшли понад півтори тисячі вояків. Ідея концерту з'явилася тиждень тому за спільною ініціативою телеканалу 1+1 та МВС, а "кварталівці" не лише охоче підтримали її, але і перерахували мільйон гривень на допомогу українській армії.

"Ми їм дякуємо навіть більше: за нас, за життя, за наші родини. Вони, звичайно ж, дякують за те, що хоч якесь розвантаження в такий дуже складний час. Потрібна якась віддача, підтримка. Вони то відчувають, що вони все правильно роблять, але їм треба відчувати, що це потрібно комусь. Я радий, що ми одні з тих "комусь", хто повинен і зобов'язаний, і ми змогли приїхати до хлопців", - сказав художній керівник гурту Володимир Зеленський. "Вечірній квартал" відвідав зону АТО А от українські військові,у свою чергу, зізналися, що їм було приємно побачити "Квартал 95" наживо

"Для нас це психологічна підтримка. Постійно знаходишся в напрузі через ці події. Допомагають такі концерти розслабиться трохи. Відчуваєш підтримку, відчуваєш що тебе не забувають. Ясна річ, вдома по телевізору побачити – це одне, інша справа тут. Нагадує домашню обстановку", - прокоментував військовослужбовець Роман Шалунік. Нагадаємо, наприкінці травня патріотичний "Квартал-95" зі сльозами на очах заспівав про любов до України. Талановиті коміки вкотре вразили чуттєвою композицією.

Напишіть Ваш коментар

Допис міститься на сайті "Файні новини"